Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk elsőként a ti véleményete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elsőként a ti véleményetek érdekel de lányokat is szívesen meghallgatok. Ezek teljesen kizáró okok ha komolyabb kapcsolatot szeretnék? 15/l

Figyelt kérdés
Szóval túlsúlyos vagyok (100kg) de eloszlik rajtam legalabb is azt mondjak hogy nem latszik (meg hogy nehezek a csontjaim) emellett onbizalom hianyos (de csak ja az alakomrol van szo mert sokat csufoltak). Annak ellenere hogy "gyerek" vagyok probalok felnott kent viselkedni mert igy neveltek de nagyon sokszor gyerekes vagyok es ami a legrosszabb hogy nehezen ismerkedek. Nem tudok csak ugy odamenni egy fiuhoz beszelgetni meg nem is volt baratom. Tudom hogy meg nem kene ilyen problemakkal eloallnom de jo lenne ha lenne valaki aki mellett jol erzem magam akivel eltudok menni setalni vagy hosszasan tudunk beszelgetni. Aki mellett nem ereznem magam csunyanak.
2017. okt. 17. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, Én egy 18 éves fiú vagyok, annyira nem nézek ki rosszul de tulságosan vékony vagyok, 55 kg és ezért a lányok nem igazán tekintenek férfiként rám. Egy barátnőm volt 4-5 évvel ezelőtt. Vele még akkor nem is csókolóztam csak most először 17 évesen egy buliban. Én is szeretnék egy barátnőt de egyszerűen nem találok. :(
2017. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálj lazábban viselkedni és legyél nyitott az emberek felé, nincs veszíteni valód, a fiúk biztos nem fognak semmit mondani rád, de észre veszed ha éppen nem jössz be nekik.
2017. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a 100 kiló meg kell, hogy látszódjon ha csak nem 2 méter magas vagy. Biztos, hogy a csontjaid nem 50 kilót nyomnak.
2017. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni,de,ha ennyire zavar a súlyod és úgy érzed ez hátráltat az ismerkedésben(ami nagyon fontos számodra) akkor ez miért nem elég nagy motiváció ahhoz,hogy bele kezdj a fogyókúrába?Persze az más,ha van valamilyen betegséged,amitől bármilyen keveset eszel vagy bármennyit mozogsz akkor se megy le egy deka sem.
2017. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja,az lemaradt,hogy ez egy lány válasza.4-es voltam.
2017. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam személy szerint kizáró ok a túlsúly. de szerintem fiúk 70%-át nem zavarja, abból pedig 20-25% egyenesen oda van érte. :) Viszont ha zavar, akkor változtass rajta. :)
2017. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam, sajnos kizáró ok. Mivel én sportolok és diétázok. És túl nagy a kettő közötti különbségünk.
2017. okt. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk fogyj le
2017. okt. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy kérdező?
2017. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, hogy érzed, te egy hozzád hasonló fiúnak tudnál komoly érzelmeket adni vagy sem? Ettől függ az egész.
2017. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!