Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 és fél éves fiú vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

77666 kérdése:

16 és fél éves fiú vagyok, és szerelmes lettem egy 13 és fél éves lányba. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 08:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Normális dolog!
2019. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 $$$$$ ***** válasza:
39%

Hat tesom is ennyi idős . És én tuti nem nézném jó szemmel. Biztos hogy először kiadnám az utad aztan ha nem értesz a szép szóbol biztos hogy ellatnam a bajod. De lehet egybö kapnál a gyors felfogás kedvéért. Attól függ mennyire lene nagy a szád. Egy 13 éves lány még kislány. Nehogy már szerelmes legyél egy kislányba. Egyre jobban elfajul ez a vilag. Oke hogy sokan mondjak hogy 3 év semmi de nem ebben a korban. És a legborzasztóbb az hogy tuti lesz aki azt mondja hogy normalis.... Szerintem ez nagyon beteg. Tegyél le róla.

19/F

2019. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Várj egy fél évet
2019. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 $$$$$ ***** válasza:
28%
Na tessék itt is an az els😂😂. Nem értem az embereket. Na mondegy remelem lesz a kislánynak egy normáls testére vagy apja aki kiadja az utad...
2019. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Egyébként nem kislány sem lelkileg sem testileg!

De valami kegyetlen szar érzés

Én tuti hogy egy hónapja elitéltem volna ezt.

Erre tessék

2019. júl. 16. 08:27
 6/25 $$$$$ ***** válasza:
44%
Hát én most is elitélem. Nem tudom atétezni. Nem is lehet szerintem...Lépj tovább keress valakit a saját korosztályodban.
2019. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem számítana ez a három év sokat amúgy, de ebben a korosztályban különösen sokat számít. Tegyük fel míg te már le akarnál feküdni vele(mert valljuk be ez is egy nagy része egy normális kapcsolatnak bizonyos ido után) addig ő nem hinném. Most kezd még csak “érni” szerintem hagyd, es ne hitegesd, keress a saját korosztályodban, hidd el, neki is es neked is sokkal jobb. 13-14 évesen még elég gyerekfejjel gondolkodik az ember.
2019. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Nekem 15 évesen tetszett meg egy 13 éves lány, de én tudtam, hogy túl fiatal még. Szerintem próbáld elterelni valamivel a figyelmed róla. Én is ezt tettem.

Egyébként 2 évvel később ő maga vallott szerelmet és összejöttünk.

2019. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Megpróbálom kiverni a fejemből.

De nagyon szarul érzem magam

És egyébként nem akartam bele szeretni a lányba csak így alakult.

És szégyenlem is magam☹

2019. júl. 16. 10:28
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baj nincs vele
2019. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!