Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 és fél éves fiú vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

77666 kérdése:

16 és fél éves fiú vagyok, és szerelmes lettem egy 13 és fél éves lányba. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 08:02
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%
Ne érezd rosszul magad, szerintem amúgy normális. Persze, nem kell rögtön meghágni, amilyen gyorsan csak lehet, de ha tényleg szereted, akkor gondolom ezzel nem lesz probléma, hisz figyelsz arra, hogy neki megfelelő-e ebben a korban, vagy sem :D Nem illegális, tehát még ezzel sincs probléma.
2019. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom,micsoda válaszok!Megnyugtatlak,én kereken 13 és fél,a fiú kereken 16 és fél éves volt,mikor elkezdtünk együtt járni.Érzelmileg,testileg,gondolkodásban is felértem hozzá,sőt.

Nyilván testi kapcsolat nem ennyi évesen lett köztünk,úgyhogy ezzel számolj,hogy várni kell rá,de van akire érdemes.

Mindenesetre ez a történet nekünk 1989 januárjától tart,tehát több mint 30 éve és egyikőnk sem bánta meg,sőt! : )

2019. júl. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális és semmi baj nincs vele. Amikor 16 voltam, nekem is 13 éves barátnőm volt és jól működött egy ideig.
2019. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Tisztelet, türelem. Ne mássz rá még jó darabig, annak még nagyon nincs itt az ideje. De nehogy már szégyelld magad amiatt, mert szerelmes vagy! Max amiatt, amit ténylegesen megteszel ebben a helyzetben...
2019. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nekem van egy ismerősöm,akinek van egy nála 2 évvel vagy kb 3-al fiatalabb barátnője,de ő úgy van vele,hogy nem sietteti,nem akarja megdugni,mert tudja,hogy még nem elég érett. Ha ő is szeret és te is úgy érzed,hogy szereted őt és mondjuk azt is eltudnád képzelni,hogy vele megöregednél,ami őszintén 16 éves kanos fejjel nem egy olyan dolog amire feltétlenül gondolnál valljuk be. 18 éves vagyok úgy tűnik meg lesz életem első nője,akivel nagyon jól kiegészítjük egymást,szóval én eltudnám vele képzelni magamat akár 40-50-60-70 év múlva is. Ha csak azért kell,mert hogy legyen barátnőd,azért ne kockáztasd meg azt,hogy eltorzítod a szerelemről alkotott képét. Ha tényleg szereted és ő is,akkor megéri küzdeni érte,ha tényleg csak kufirc kell,akkor inkább a korosztályodat keresd fel ezzel.
2019. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!