Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel tavaly nyáron elég jóban voltunk, nekem már akkor is tetszett és lehet, hogy én is tetszettem neki mivel így visszagondolva eléggé arra utaló jeleket küldöd amik akkor nem estek le nekem így végül nem lett köztünk semmi. Azóta, iskola idő alatt találkoztunk egy párszor (nagyjából közös baráti és érdeklődési körünk van így volt alkalmunk összefutni) de legtöbbször csak köszöntünk egymásnak és utána mentünk mindketten tovább. Idén nyáron pedig úgy alakult, hogy heti többször is egy helyen szoktunk lenni aminek én nagyon örülök mivel rájöttem, hogy tavaly óta még jobban tetszik viszont elég furcsán viselkedik mostanában. Van amikor ő jön oda beszélgetni és nagyon rendes, jófej, máskor meg láthatóan kerül engem, de olyan is volt már, hogy habár majdnem mindig a közelemben volt ha beszélgetni próbáltam vele akkor elég bunkón viselkedett. Én tényleg próbálok vele mindig kedves lenni mert szeretek vele lenni és szeretném ha lenne kettőnk között valami de most teljesen összezavarodtam, hogy ő hogyan viszonyul hozzám és egyszerűen nem tudok rájönni, hogy miért viselkedik néha így néha pedig úgy velem.
2019. júl. 17. 02:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben talán fiúk segíthetnek. Nekik teljesen más a gondolatmenetük,nem úgy éreznek,gondolkodnak mint a lányok. Szóval sehogy se tudom kitalálni hogy miért csinálja ezt. Vagy nem csinálja.
2019. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!