Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm lehet terhes ettől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet terhes ettől?

Figyelt kérdés
Közel 15 napot késett a menzesze(ő amúgy 15) és nagyon aggódok. Tegnapelőtt elsőnek próbálkoztunk meg a szexel, de annyiban maradt hogy egy picit bedugtam mert fájt neki, úgyhogy abba hagytuk, viszont aggódok hogy ezalatt bejutott neki bármi is. Az előváladék már kijött és nem is élveztem el, erre nagyon figyeltem mivel felelőtlen módon nem használtunk óvszert. Az elovaladek és az elélvezés között?

2019. júl. 20. 02:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Lehet.

Védekezés nélkül beraktad... Amúgy gratula, a következő is fájni fog neki...

2019. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik a kérdésre válaszoltak és nem csak kioktattak hogy milyen idióta vagyok, tudom hogy elcsesztem és értem hogy ezt hangsúlyozni kell, de azért a kérdésre is válaszolhattak volna
2019. júl. 20. 14:50
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

"Minek baszol, ha nem tudsz védekezni? :"D"


Tegyük hozzá; egy 15 éves gyereklány minek baszik?

2019. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha két nappal ezelőtt próbáltátok, akkor már előtte is késett neki, nem?
2019. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen már akkor is sokat késett
2019. júl. 22. 00:52
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Barátnőd a legpechesebb kismama: úgy lett terhes, hogy meg se b.ták rendesen.
2019. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Meglepi, nem lett terhes lol
2019. júl. 31. 03:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!