Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyi igazság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi igazság van ebben “az ellentétek vonzzák egymást” mondásban?

Figyelt kérdés

Nektek mi az a dolog, ami mindenképp meg kell, hogy legyen a párotokban? Azaz mit kerestek inkább egy fiúban/lányban?

(Remélem érthetően tettem fel ezt a kérdést. :D)



2018. aug. 30. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát. Szerintem ez a mondás nem igaz. Legalább is biztos, hogy nem hosszútávú kapcsolatra. Persze kellenek ellentétek, de többnyire- pláne a fontos dolgokban- egyet kell értenie a két tagnak, hasonlónak kell lennie. A hasonlóság nem csak a problémáknál jó, hanem a közös érdeklődésű emberek könnyebben találnak mindkettőjük számára érdekes programokat.
2018. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Részben van, de nem teljesen. Mert alapvetően a nőknek kell, hogy fel tudjanak nézni a férfira, míg a férfiak azt szeretik, ha egy nő nőies. Vagy egy normál párosnál megfelelő, ha a férfi magabiztos, a nő visszahúzódóbb, a férfi kezdeményezőbb, a nő szégyenlősebb stb. vannak ilyen párok.

Viszont az életmódban már inkább jó ha hasonlóságok vannak, pl nem jó, ha az egyik bulizós, a másik meg nem szeret bulizni, vagy az egyik szeret elmenni vásárolni, kávézókba, a másik inkább a természetet szereti, amit az egyik nem stb.

2018. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, legalábbis hosszù távon nem

Én sokkal jobban érzem magam olyan pasival, akivel sok a közös tulajdonságú k, meg hasonló a multunk

2018. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Több kapcsolatom során tapasztaltam, hogy minél jobban hasonlítottunk, annál jobb volt a kapcsolat.

Én abban hiszek, hogy a hasonlók vonzzák egymást.


Szeretném, ha a barátnőmnek azok a dolgok lennének fontosak, amik nekem is.

Pl. én sokat foglalkozom művészettel, színházzal és ebben is tanulok tovább. Nem tudnék olyan lánnyal együtt lenni, akinek nincs ugyanilyen szenvedélye.


24/F

2018. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semennyi. Az emberek úgy vannak kitalálva, hogy automatikusan azok iránt éreznek szimpátiát, akik hozzájuk hasonlóak, és ez így van jól. Most gondolj bele, két nagyon ellentétes személy mit tudna kezdeni egymással? Csak szenvedés lenne az egész, mert az egyik ezt szeretné csinálni, de a másiknak meg valami teljesen máshoz lenne kedve, és ebből csak veszekedés alakulna ki. Persze, nem azt mondom, hogy egy hasonmást keress magadnak, aki szó szerint mindenben egyezik veled, mert vannak dolgok, amikben kifejezetten jó, ha különbözik a két személy egymástól, de általában véve én nem hiszek ebben a mondásban.
2018. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

,,És most azzal van a fejem folyton tele, hogy hogyan eshettem az ellentétembe bele, mindenhol a szemedet nézem, hogy figyel-e, mert gyűlölöm a magányt, de te itt hagytál most vele..."

Az első pasimmal teljesen ég, és föld voltunk, rengeteget veszekedtünk, semmiben nem értettünk egyet, én mindig buliztam volna, ő mindig otthon ült volna, én mentem volna sétálni, ő inkább kiült volna a ház elé, én szeretem a pörgős, gyors zenét, ő bele van buzulva a sok őskori lassú szarba, szerintem az oktatás szart se ér, szerinte tökéletes, neki az MKKP az király, nekem megint más, ő nem lát túl annál, hogy kamionozás, meg sofőrködés, én viszont valami változatos melóra vágyom, én imádom a várost, ő a falut, nekem South Park, neki Simpson Család...szóval tényleg semmi nem volt, amiben egyetértettünk volna.

Viszont mai napig kínlódunk, mert már rengetegszer próbáltak meg egymást elengedni, mindkettőnk kezdett már ki a "szünetekben" mással is, de akkor sem az igazi.

Majd talán egyszer találunk megoldást, lassan 1,5 éve "kínlódunk" egymással.

Válasz a kérdésedre: Nem igaz ez a mondás, tapasztalatból mondom, ettől függetlenül szerethetitek annyira egymást, hogy még évek után sem bírjátok elengedni a másikat.

2018. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!