Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom más lányokkal barátkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom más lányokkal barátkozik, lehet megcsalt már?

Figyelt kérdés

Barátom 1hete lent van a Balatonon haverjaival és összeismerkedtek pár lánnyal akikkel elvileg jól elvannak vízben játszanak egymás határa ülnek.... Nos én totálisan beparáztam, hogy mi van ha megcsal? Mondása szerint a csajok eléggé tapadnak rá de ő keményen offolja őket elvileg😕 Azóta persze szakítottunk is mert kicsit felhúztam magam miatta. Szerintetek velem van a baj? Vagy mit tegyek?

L15



2019. aug. 8. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bízol benne, akkor semmi kétségednek nem szabad hogy legyen affelől, hogy igazat mond-e. De ha egy csajozógép alkat volt azelőtt már, hogy összejöttetek, akkor talán kezdhetsz aggódni.
2019. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,írtam neked privit.
2019. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Barátom 1 hete"

Exet akartál mondani nem?

Mert szakítottál. Innentől szabad a pálya neki! Sinre raktad az életét. Lehet, nem kicsit csesztél ki magaddal, de nagyon. Elképzeltél valamit és belehergelted magad. Megértelek, de nem volt okos húzás. Ha meg ráadasúl hűséges volt a szakítással adtál neki egy gyomorszájast.

2019. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!