Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyott a barátom egy másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátom egy másik lány miatt, visszafogadtam de még mindig barátkozik más lányokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. félévig jártunk, nem nagyon foglalkozott velem. Folyton csak a volt barátnőjével beszélt,amit nem is titkolt előttem. Nyáron bevallotta hogy már nem csak barátként tekint rá. Nagyon összetörtem, sokáig tartott mire teljesen elfelejtettem. Azonban újra jelentkezett hogy szakított a lánnyal és engem szeret. Nem tudtam visszamenni hozzá, még akkor is haragudtam rá hogy elhagyott egy másik lányért. Februárban adtam neki egy második esélyt,ami nem ment könnyen. Viszont most tudtam meg hogy más lányokkal barátkozik,és nem hagyná abba még akkor sem ha nagyon zavarna. (nagyon zavar, de ezt neki nem mondom.) Mert hát "én is fiúkkal barátkozok." Nos, emiatt minden fiú ismerősöm akikkel jó viszonyban voltam (akikkel nem azokat hagytam,ugysem tartom velük a kapcsolatot) megszakítottam a kapcsolatot. De Ő még mindig ismerkedik más lányokkal. Ami nagyon zavar, a legutóbb is egy másik lány miatt hagyott el. Szerintetek csak én vagyok ennyire féltékeny hogy ez zavar,vagy normális? Érdemes lenne ezt megmondani neki, vagy inkább ne szóljak semmit és tűrjem? Igaz,azóta többet foglalkozik velem. De láttam hogy miket beszélget más lányokkal, és szerintem az már nem elfogadható. Vagyis oké hogy beszél más lányokkal,ezzel nem lenne baj. De vannak benne olyan mondatok amiket nekem még soha nem írt, és eléggé félreérthetőek. És ez "kicsit" zavar. Vélemény?

2018. márc. 30. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Keress mást. That's all.
2018. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak átmeneti megoldás vagy neki, amíg nincs jobb.
2018. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Részéről "ha ló nincs..."

Te pedig miért futsz olyan szekér után, amelyik nem vesz fel?

2018. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb. félévig küzdött értem, szvl szerintem nem vagyok egy átmeneti megoldás. Vagy ti egy átmeneti megoldásra várnátok félévet?:)
2018. márc. 30. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ő nem egy megfelelő partner.

Tehát aki az újra összejött az exnőjével es ezért kidobott téged... majd most csomó lannyal ismerkedik mialatt veled jár... ez nagyon etikátlan. Pláne hogy még eléggé félreérthető üzeneteket küldözget a lányokkal.

Ha én a helyedben kidobnám mielőtt másodszor is kidobna téged egy új csaj miatt.

(Én is jártam már így hogy volt egy illető aki kidobott más lány miatt... aztán jött vissza kuncsorogni hogy jajj de ő csak engem szeret...

Én második esélyt se adtam az illetőnek. És milyen jól tettem. Mert rohadtul hazudott akkor is mint mindig.... és miután mondtam hogy nem birok benne megint megbizni... utána nem szomorkodotz sokáig. 1 het után már lett új partnere... hiába előtte odákat zengett arról hogy mennyire imád és nálam jobb nincs és elvesz feleségül majd)


Kutyából nem lesz szalonna

Aki ilyen csajozós, az sok esetben ilyen is marad

Szerintem keress egy rendes srácot


Vagy ha nem akarsz mást legalább ne tűrd el hogy más lányokkal hogyan beszélget. Tedd szóva, beszéljétek meg.

Bár lehet csak hülyének fog nézni és azt mondja hogy jajj ő csak barátkozik.



18/L

2018. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Próbáltam megbeszélni vele, de még el sem tudtam mondani hogy ez mennyire rosszul esik.

Ezeket írta: "De én csak BARÁTKOZOK" "Én interneten csak lányokkal tudok barátkozni" "Te is beszélgetsz fiúkkal" (mindegyikkel megszakítottam a kapcsolatot emiatt) "Akkor sem fogom abbahagyni ha téged ez zavarna" Nagyon is zavar,és rosszul esik, csak nem tudtam neki ezt elmondani. Újból pedig nem merem előhozni ezt a témát, mert akkor tipikusan én leszek az akinek nem lehet érteni a logikáját.

2018. márc. 30. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Kommented szerint ezt kaptad tőle:

"Akkor sem fogom abbahagyni ha téged ez zavarna".

Ebből látszik, mennyire különleges vagy neki.

Ha önsanyargató vagy, teljesen elégedett lehetsz "pároddal"!

2018. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit eszel egy ilyen csicskán?... Csak szórakozik...
2018. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Kb. félévig küzdött értem, szvl szerintem nem vagyok egy átmeneti megoldás."

Nem, nem vagy 'átmeneti megoldás!'

Kűzdött érted, megkapott, tovább érdektelen lettél.

Tudod, a ragadozó leteríti áldozatát, eszik belőle, aztán tovább áll.

Képes voltál miatta minden (akár csupán csetelős) kapcsolatodat megszakítani, a jelek szerint nagy kár volt.

Ha neki éppen nem lesz más, majd jelentkezik harmadik, negyedik stb. esélyért nálad, hiszen tudja, úgyis megkapja.

Te pedig a rövidke kellemes idők közt hosszan sírva ücsöröghetsz magadban, várva rá.

2018. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak! :( DE hidd el, ennél jobb is van! akinek nem fontosabb egy-két lány haver, mint te! pl.:az én barátom is megértette és mind a ketten visszavettünk abból, hogy mással enyelegjünk messengeren. Nyilván néha néha irkálunk még nekik, de figyelembe vesszük egymásérzelmeit és nem úgy beszélgetünk, mint ha szinglik lennénk!
2018. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!