Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Járnátok kerekesszékes lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok kerekesszékes lánnyal? Ha igen, hogy közelítenétek, kezdenétek az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora gecí vagy, első. Hát attól függ, ha szimpatikus vagy persze. Barátnőmmel lenne valami és székbe kényszerülne, én kitartanak mellette
2019. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Együtt járni - az egy kifejezés, nem a fizikai járkálást jelenti, hanem hogy együtt van valaki valakivel párkapcsolati értelemben...
2019. aug. 12. 09:43
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2019. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi de én nem

De biztos vannak olyanok akiknek ez nem akadály!

Kitartást és remélem megtalalod az igazit!

2019. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Persze, egy kerekesszékes lány ugyanúgy lehet gyönyörű és megfoghat a személyisége. :) nem is értem ezt a kérdést.
2019. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Meglattam ezt a kerdest, elgondolkoztam. Es fogalmam sincs. Kulsoseget tekintve nem szamitana, mert igaza van az ellottem szoloknak lehet szep es aranyos is! Lattam mar, beszelgettem ilyen lannyal. Neten, szoval a megkozelites reszere nem tudok mit mondani. Lehet ugyan ugy mint barmelyik masik lanyhoz, de ez igazabol attol fugg hogy o hogyan viselkedik. Ha azt latom rajta hogy mosolyog, elvan es jol erzi magat mindennek ellenere akkor nekem mi felni valom van? Mosolygok es ugyan ugy kedvesen normalisan mint barmely mas lannyal. Viszont ha szomorunak latnam kedvtelennek stb. Akkor nem biztos hogy odamennek. Nem tuskosag csak egyszeruen nem tudom jol kezelni az ilyen komoly szituaciokat felnek hogy csak megbantom.


Node. Az osszejovetel reszevel van az a gondom, hogy nem tudom ez mit is jelentene igy az egyutt let. Miket kellene nelkuloznom, miket kellene pluszba hozza adnom. Egyszeruen nem tudom. Nyilvan segiteni kell neki az alap dolgokban, bar arrol is hallottam hogy van aki nem hagyja el magat es nagyon jol elvan. Szoval nem tudom.

24/F

2019. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok csak lemaradt. A lemondas teren nem onzo dolgokra gondoltam. Csak peldaul nekem nagy almom a csaladalapitas. Es hogy ez peldaul lehetseges-e? Meg ilyenek.


Szoval igy.. nem tudom. Bocsi a buta valaszert csak megprobaltam hatha az en velemenyem is hozza tesz a dologhoz.

2019. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
85%

Én igen.

A kérdésed második felére viszont én is kíváncsi lennék, erre sajnos még járó lány esetében sem tudom a helyes (sikeres) választ, megoldást...

33/F

2019. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
86%
Persze hogy járnék,ha a kölcsönös szimpátia megvan!
2019. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy én lány vagyok, de persze hogy járnék vele, ez egyáltalán nem lenne akadály :) és szívesen segítenék is neki bármiben.

Ugyanúgy közelíteném meg, mint egy ép lányt, nem hiszem hogy lenne különbség.

2019. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!