Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondja az agyam, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja az agyam, hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés

1 éve van egy kapcsolatom, volt két szakítás közben. Nem értem magamat, sokszor félek, hogy mi ez az érzés. Gondolkodom sokat, és a következőket állapítottam meg, de lehet hogy hülyeség.

Az első szakítás előtt a barátom szeretett volna nagyon sokat a kapcsolatban, állandóan írogatott, kérte, hogy iskolában szinte mindig legyünk együtt, állandóan ölelgessem, puszilgassam, nekem pedig ez akkor teher volt, szakítottunk is pár hónap után. Rövid idő után újra összejöttünk, viszont akkor meg én akartam jóval többet a kapcsolatban, rosszul esett ha nem írt 10 percenként, suliban állandóan rajta lógtam. Pár hónap után szakított velem, 3 hét után újra összejöttünk.

Most igazából jó minden, viszont sokat agyalok az előtte történteken, néha félek, hogy újra elveszítem, ilyenkor megpróbálok arra gondolni, hogy nem is szeretem. Máskor pedig nagyon boldog vagyok.

Ha kapok tőle egy kedves üzenetet akkor szinte repdesek az örömtől, de megint előjön az az érzés, hogy ne akarjam szeretni, miközben imádom.



#szerelem #párkapcsolat #érzelmi hullámvölgy
2019. aug. 16. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívedre hallgass
2019. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Butaság. Szeretitek egymást és kész! Ha meg valami túl sok-túl kevés, meg kell beszélni, nem szakítani azonnal.
2019. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a támogatást! Most sokkal jobban érzem így magam.

Egyébként egyik sem volt azonnali szakítás, próbáltuk akkor megbeszélni a másikkal, csak valahogy egyikőnk sem tudta megérteni. Ő nem értette meg először én miért nem akarok állandóan a nyakán lógni, utána pedig ő nem fogadta el, hogy rátapadok.

Csak néha előjön belőlem megint egy furcsa érzés, ha órákig nem jelentkezik, hogy vajon szeret-e még, és ilyenkor olyan mintha az eszem tiltakozna a szerelem ellen. Nem tudom elmagyarázni, magam sem értem.

Talán azért mert az utolsó szakítás előtt 1-2 hétig furcsán viselkedett, nem válaszolt az üzeneteimre, ha válaszolt is, csak egy reakciójelet küldött, éreztem, hogy nem stimmel valami, rá is kérdeztem akkor, hogy mi a baj, de nem mondta el, végülis szakított velem.

Most sokszor keres engem, sokat messengerezünk, csak vagy ő nyaral, vagy én, így keveset tudunk találkozni.

2019. aug. 16. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok nvs okod a felelemre! Ha szeretitek egymást akkr kész! Én is hasonló helyzetben voltam de nálunk nm működik semmi sem szvl harmadjára is számítottunk de ez most nm lenyeg:) szvl engedd kina gőzt nincs azzal semmi ha egy órán belül nm válaszol az üzenetekre stb...Légy nyugodt nm fog történni semmi ;)


L

2019. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!