Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire fura és miért csinálj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura és miért csinálja a barátnőm, hogy ha mondom neki hogy szeretem valahogy soha nem reagál, nem mondja hogy ő is, ő még soha nem mondja nekem hogy szeret?

Figyelt kérdés
Amúgy egy éve vagyunk együtt, és ettől eltekintve tényleg úgy tűnik hogy minden oké, nagyon jól megvagyunk, tényleg, mindenhová kézenfogva megyünk, folyamatosan megy az ölelgetés, a puszik, csókok, szóval nem tűnik úgy hogy ilyen szimpla elhidegülés lenne...18F, ő is 18
2017. febr. 28. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak szégyenlősebb típus? Vagy csak nehezen mkndja ki mit érez.
2017. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

En is ilyen vagyok. Nehezen mondom ki h "szeretlek" leginkabb csak irasban. A szeretetemet cselekedettel tukrozom, nem szoban. Egyszeruen nekem ez kinos es kisse szegyenlos is vagyok.

Lehet h a baratnod is ilyen. Ha meg vagyatom akkor szerintem nincs mitol felned.

2017. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle ember van, nem mindenki mondja ki ezt gyakran. Ha nem érzed, hogy gond lenne, a helyedben nem aggódnék.

Persze megkérdezheted őt is.

2017. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
El sem tudom képzelni hogy kimondjam egy fiúnak hogy szeretlek. 17/L
2017. márc. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne gyakran mondogatni, ha viselkedésével ezt támasztja alá?

Ha állandóan ezt hajtogatá, az lenne a kérdés: azért monndogatja, hogy önmagát is meggyőzze?

2017. márc. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na jó azért valljuk be. 1éve még egyszer sem mondani a párodnak,hogy szeretlek.😕Nekem ez a fura. Én ezt nem tudom elképzelni,hogy ne mondjam azt, hogy szeretlek. Mindig mondom. Persze nem hajtogatom,hanem tényleg így van.

De ez tényleg biztos emberfüggő. Ha a viselkedésével mást mutat,akkot ne aggódj. Tényleg. Vagy a legjobb,amit már tanácsoltak,kérdezz rá! 19L.

2017. márc. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!