Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 éves fiúként, milyen ha 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiúként, milyen ha 13 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés
Mennyire számít ilyen korban a különbség? Idősebbeknél már láttam 7 év különbséget is, de itt elfogadható ez a jorkülönbség mindkét fél szempontjából?
2019. aug. 23. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon számít. Te már majdnem felnőtt vagy, ő pedig teljesen gyerek.
2019. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon számít.

Nem csak nagyon különböztök, de ráadásul ő még gyorsan is változni fog.

2019. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszus,mindjárt felnőtt leszel,és ehhez kéoest egy kiskamasszal jársz.
2019. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Haverjaid nem szóltak hogy ezt nem kéne ?!

2019. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Jól csinálod.

Várd ki a 14 êvet és hajrá. Addig viszont ne...

Csapasd vele.

2019. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Beszéltem már olyan 12 éves lánnyal aki kívűl-belül 16-nak tűnt, szóval megesik hogy tényleg van valami egy ilyen korú lányban amit vonzónak találhatsz, nem gáz.

Viszont a szexualitást ne erőltetsd, hagy hogy ő kezdeményezze MAJD ha szeretné.

2019. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet változnak a mai 13 éves lányok de én régebben 17 évesen nem izgultam volna rá egy ilyen korúra....

24/F

2019. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég beteg, és nem azért mert külsőre vonz, hanem mert belsőre.
2019. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bármennyire is tetszetek egymásnak, esetleg szeretitek egymást, nem működne. Azért 13 évesen egy lánynak meg egy csók is nagy dolog tud lenni (jó esetben, és mindenki azzal jön, mindenki másképp ér, de szerintem a szexuális élethez egy 13 éves semmi esetre sem elég érett, még akkor is, ha elsőre azt hiszi, utólag bánni fogja), míg egy 17 évesnek ennél komolyabb igényei vannak...

Hagyd őt, ha meg akkora a szerelem, akkor évek múlva esetleg megpróbálhatjátok

2019. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!