Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, számotokra milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen a tökéletesen romantikus este? Pontos leírással!

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 20:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Hát nem vagyok lány, és tény hogy nem egy "átlag" lányt hanem egy hozzám hasonló visszahúzódót keresek hogy elfogadjon mert én is ilyen vagyok, így lehet az elképzelés más lenne, de én szeretném ha végre valaki elfogadna, és elvinnél igy estefelé a parkba sétálni egyet, leülni a padra beszélgetni csak ketten.. De ha az átlag bulizós magamutogató tömeglányokról van szó, akkor ennyivel nem érik be, minimum egy BMW... Sajnos :/

18f

2019. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%

Hát mondjuk Szentendrén sétálni kézenfogva.

Sokat nevetve és a szegélyek járkálni miközbem próbálsz nem leesni és úgy hogy a párom fogja a kezem.

Aztán elmenni az egyik templomhoz ahonnan gyönyörű kilátás nyílik a városra.( van ilyen templom Szentendrén csak nem tudom a nevét) Átolel hátúlról és nézzük a várost. Aztán csók ..

Utána végig sétálni kéz a kézben kis csendes, nyugott utcákon .

Kisebb lépcsős utca ott tovább csókoloznánk..

És aztán pl mennénk vissza a hévhez és az út közbe néznénk a helyet vagy egy ks gelyen leülni egymás szemébe nézni stb..

2019. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
1-es vagyok kettes te egy csoda vagy ember, miért nem akar a legtöbb lány már ilyet csinálni?XD mond már meg a többi lánynak is hogy nem a bmw a leg fontosabb meg a macsóság :D De hát mondhatom én ezt az ebereknek csak lenéznek..
2019. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Több is lehet, sok mindenre nyitott vagyok.


Együtt elmenni a városligeti korcsolyapályára, korizni amíg ki nem fulladunk, majd beülünk egy forrócsokira egy nagyon egyszerű, mégis romantikus program.


A másik, ami nagyon tetszik, de nem első randira, az kimenni a városhatárhoz kempingezni, és együtt nézni a csillagokat és beszélgetni.


18/L

2019. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mi 8 hónapja együtt vagyunk és a barátnőm nagyon nehéz időszakon ment át ezért szeretném valahogy meglepni. (Szeretkezést is tervezek bele) szóval ha van ilyen ötlet (bár az utolsóba belefér) akkor azt szívesen fogadom
2019. aug. 31. 21:12
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Kézenfogva sétálni beszélgetni, naplementét nézni vagy elmenni egy tóhoz. Néha a barátommal olyan is van hogy kiviszünk egy pokrócot és leterítjük egy helyen ami tetszik nekünk, ott beszélgetünk az élet nagy gondjairól :)
2019. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17%

1-es vagyok, mennyi szerencsés ember van :'(

Sok sikert nektek kérdező

2019. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
#1-es figyelj nem lehetetlen olyan lányt találni mint akik itt vannak
2019. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
12%
1-es vagyok, 8 as hidd el ha ismerkedek vagy csak szórakoznak velem, vagy tul kisajátítónak találnak (az vagyok és féltékeny tipus szerintem) vagy az a baj hogy nem vagyok elég macsó helyes fiú mellé... Meg a bulizást sem szeretem.. Elfogadó lányból kevés van, én meg nem sokat akarok, csak egyetlen egyet akivel minden nap elmehetek egy sétára/talira megölelhetem támogathajuk egymást stb.. Hidd el nekem nehéz ez főleg pestieket találni neten.. (Élőbe nem menne)
2019. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

#5

Tök jó fej vagy! Igen, a csillagnézős erre is jó, őszintén szólva nem bánnám, ha a leendő párommal így veszíteném el a szüzességem.

Esetleg meglepheted pár aprósággal a randin, pl a kedvenc desszertjével.


18/L

2019. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!