Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden este úgy elalszom a...

Minden este úgy elalszom a hajam hogy reggelre (az este tökéletesen egyenes hajam) össze-vissza áll és bekunkorodik ezért reggel muszáj kivasalnom. Valami tipp hogy ne legyen ez? 14l

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 18:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

1. fogd össze hajgumival és nem fog össze-vissza állni

2. a mindennapos hajvasallással tönkre cseszed egy életre a hajadat!

2016. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
hat en nem tudom, de az elsot kiegeszitve ne kontyba fogd ossze a hajad, mert akkor jo hullamos lesz a hajad reggelre, tapasztalat en mindig kontyban alszom.. es nem magatol hullamos mert szog egyenes hajam van.. en altalaban minden reggel hajat mosok mast nem tudok ajanlani, esetleg rakj egy sapkat a fejedre es aludj abban :) amugy en is 14l
2016. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem fogom összefogni a hajam hogy betörjön és undorító ronda legyen... Egyébként meg nem cseszi el a hajam tehát ennyi. Utolsó köszi a válaszod!
2016. szept. 22. 19:27
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Hajvasalóra írtad h nem cseszi szét?OOOOOO,dehogy nem.lehet most még nem látszik,de később nagyon duva lesz hirtelen.

Igen,ha szorosra csinálod megtöri,de ha laza kontyba vagy copfba akkor nem.

2016. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

14 évesen még nagyon tájékozatlan vagy, higgy azoknak, akik már idősebbek és tapasztaltabbak, mint te!!


Kislány, keress utána hajvasaló káros hatásaira, tanulságos lesz számodra!

2016. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Rokonom több mint 8 éve vasalja a haját és semmi baja nincs a hajának... Egyébként megköszönném ha a kérdésemre válaszolnátok vagy akkor nem is kell válaszolni. Köszi.
2016. szept. 22. 20:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én nem tudom, h pontosan mik a hatásai a hajvasalónak, de szerintem sem feltétlen tesz jót, ha állandóan egy meleg vassal simítod a hajadat.
2016. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Moss reggel hajat.
2016. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

1. a mindennapos hajmosás is káros a hajnak

2. minek ajánljátok így a hideg idő közeledtével, hogy mosson reggel hajat? majd aztán kimegy a hideg levegőre frissen mosott hajjal, és jól meg fog fázni szegény kislánynak a feje és ki fog hullani a haja (gondolom még nem akar a kérdező szeptember végén reggel sapkát felhúzni, csak mert éppen megmosta a haját reggel)


(Tanácsot csak úgy adjatok a másiknak, hogy ugyanazt ti magatok is megcsinálnátok!!!)


én kreppelőt használok, annak van egy egyenesítő feje, azzal egy héten keresztül egyenes marad a hajam, és semmit nem csinálok vele (nyilván ha nyirkos esős idő van, akkor visszahullámosodik a hajam) és lazán összefogom hajgumival a hajam este

2016. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Úgy,hogy elfogadod hogy neked ilyen kunkori a kicseszett hajad.

Hogy ne álljon össze vissza, fogsz egy hajápoló sprayt, ráfújsz a hajadra és kifésülöd, majd összekötöd.

Gratulálod. Agyi szint nulla.

2016. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!