Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csinaljak ha nem érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha nem érzem magam jól a barátnőm nélkül?

Figyelt kérdés
Ha nincs mellettem folyamatosan rajta jár a fejem, izgulok érte és még ideges is vagyok. Eddig ilyen nem volt egy baratnömnél sem, de nélküle egyszerűen betegnek érzem magam. Alig birok aludni, és csak akkor tudok megnyugodni, ha látom őt vagy legalább a hangját hallom.
2019. szept. 2. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
De aranyos💞. Nem hiszem,hogy ez rossz lenne. Szerintem legyen komolyabb a kapcsolattotok,és akkor a barátnőd aludjon nálad néha.
2019. szept. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
Semmit nem tudsz ilyen ez a szerelem tölts több időt vele
2019. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Simán lehet, hogy most vagy életedben először igazán szerelmes. Friss még a kapcsolat? Az első pár hónapban (vagy akár 1-2 évben) pláne nagyon jellemző az ilyesmi, de ez teljesen normális :)
2019. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, még nagyon friss a kapcsolat.
2019. szept. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!