Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert baj egyeseknek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert baj egyeseknek, hogy egy 17 eves jar egy 20 eves csajjal? Foleg hogy magasabb a pali a csajnal majdnem egy fejjel es a lany is joval fiatalabbnak tunik

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert irigyek. :D

Gondolom tudod, és csak afféle virtuális f@$zméregetés céljából írtad ezt ki...

2019. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 1.-nek szerintem igaza van. Amugy haverom 15 éves és 20 éves csaja volt több hónapig, a csaj 2 fejjel alacsonyabb volt mint ő és rá is csak irigyek voltak :_D
2019. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 19 evesen volt 16 eves baratom. Magasabb volt nalam, izmos is, en is fiatalabbnak neztem ki, mint 19. Minket nem szoltak le, de ha igy lett volna, nem erdekelt volna. Sot, neki meg meno is volt, hogy idosebb csaja van :D
2019. szept. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!