Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz ha 17 évesen még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 17 évesen még nem volt barátom? Már szeretnék egy pasit de nem jön össze sehogy?

Figyelt kérdés

Aki tetszett nekem és szerelmes voltam belé egy évig az mással jár, sokszor latom hogy megnéznek a fiúk ( bár nem tudom h ez jót vagy rosszat jelent) de már nagyin magányos vagyok.

Hogy, hol tudnék egy normális fiúval ismerkedni?


2019. szept. 3. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol. Aki keres talál, még ha sokáig is fog tartani, ne add fel.
2019. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy,hol keressek?
2019. szept. 3. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is épp a 17. szülinapom előtt lett az első barátom.


Egyik unokatesóm most szeptemberben lesz 17, a másik júliusban múlt 18. És még egyiknek sincs barátja. Pedig nagyon szép lányok, csinosak, sportosan vékonyak.


Hidd el, nem vagy elkésve.


Egyébként én pl 1. páromat facebookon ismertem meg (környékbeli volt, ő jelölt be, majd elkezdtünl dumálni), 2.-at itt gyakorin (haha), 3.-at tinderen, a mostani párom pedig a munkatársam :)

2019. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem gáz :D Nem tudom ,hogy milyen típus vagy , de annak fényében szórakozó helyeken , suliban , a barátaidon keresztül is megismerhetsz új embereket .A fiúk meg valószínűleg azért néznek meg mert szép vagy :) Ha rádtör a magány , csak írj valakinek , akár barátnak is , szerintem segít egy kicsit . 19f
2019. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb kapcsolat/együttlét volt annál előnyösebb szerintem, bár a mai társadalomba a tapasztalat meg a mindenkit megdugtam a "jó..." meg van a máik véglet aki még hónapok után se akar szeretkezni, szerintem egyik sincs rendben
2019. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emiatt ne stresszeld magad. Én is 22 éves vagyok (F) és az első szerelmemet/barátnőmet (mostani páromat) 4 hónapja ismertem meg neten egy véletlen folytán.

Míg nekem 1 kapcsolatom se volt semmilyen kontextusban, addig neki már volt pár pasija (de mindegyik csak a sze...retkezést akarta, így mindegyik otthagyta. Nem akartunk semmit egymástól, csak véletlenül egy beszélgetésbe keveredtünk, én segítettem neki amiben tudtam, megkedveltem, ő is engem és ... egy nagyszerű kapcsolat lett belőle :)

Na de a lényeg, ne görcsölj rá erre a témára, mert csak nyomasztóbb lesz. Keress valamilyen időtöltést, hobbit, ami felgyorsítja a napjaidat, és hidd el, amikor a legkevésbé számítanál rá, akkor fog megtalálni a szerelem :)

(Tündérmeséhez hasonlítható mondóka, de igaz).


Úgyhogy csak kitartást és sok szerencsét :)

2019. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!