Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 evesen nem csokoloztam, es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 evesen nem csokoloztam, es baratom se volt. Gaz? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

12 evesen “””csokoloztam”””” egyszer, bar en azt nem hivnam annak, szoval tekintsuk ugy hogy nem csokoloztam meg soha.

Baratom se volt... Voltak alakuloim, de mindnek egy semmi lett a vege. Fiuk szoktak ramirni, de eskuszom mind gyoker, es azok a a tipikus idegesito, csajozos tipusok. Jo, persze volt par kivetel, de azokkal meg nem talaltam meg a kozos hangot egyszeruen.

Ez nagyon gaz?:((( Varnek az igazira (??), de egyszeruen lehetetlennek erzem mar tenyleg. Olyan rossz erzes, amikor baratnoim beszamolnak a szerelmi eletukrol, en meg csak aranyosan bologatokxddddd


2017. nov. 14. 21:28
 1/6 anonim válasza:

Nyugi teljesen normális vagy.:)

Majd eljön az ideje,16 vagy csak,nem véntyúk :D

2017. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

azért ciki mert ma már 13 évesen csinálják a dolgokat a te hulladék generációd

16 évesen kellett volna már sajnos ez nagyon égő ne haragudj...

2017. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz, Sőt..

19F

2017. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Tehát ciki az hogy nekik van barátjuk neked meg nincs?

Mintha ez valami kutya lenne vagy az új iphone..


Ez már generáció ba*szameg

2017. nov. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Örülj, hogy nem vagy olyan kis ribi mint a többi, hogy 1 perc ismerkedés után már smárol a sráccal. Te rendes vagy
2017. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31F - vagyok és sosem volt semmilyen kapcsolatom. 🤫
2022. jún. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!