Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hetente hányszor találkozto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hetente hányszor találkoztok a párotokkal? Ha éppen van egy nap amikor nem látjátok egymást akkor meg mennyit beszéltek interneten?

Figyelt kérdés
Csak pár napja vagyok együtt a barátommal. Jól esik ha reggelente ír egy jó reggelt-et de nem mindig szokott. Nem akarok tapadós lenni, ezért nem írok én se neki azonnal ébredés után. Érdekelne másoknál ez hogy működik .

2019. szept. 5. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi hetente egyszer vagy kétszer találkozunk hétvégén. Általában mindig írja hogy jó reggelt. Én is szoktam. Én többet írok úgy általában is mint ő.

Mondjuk az elején nem így volt, de nem haragszom rá emiatt. Max akkor idegesít amikor hiányzik vagy valami baj van és jó lenne ha írna.

2019. szept. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cute_Psychopata ***** válasza:
100%

Heti 3-4 alkalommal találkozunk.

Viszonylag sokat beszélünk neten, reggel általában én írok neki, mert én korábban kelek, de van mikor ő, attól függ melyikük ébred fel hamarabb.:)

2019. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Nincs párom :|
2019. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!