Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy szeretném,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretném, ha a barátnőm szebb legyen, amikor így is gyönyörű?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk. Nagyon szeretem, nagyon imádom és a világért se kéne más a földön. Aztán, az én szememben ő a legesleggyönyörűbb lány az egész földön. De pl. szeretném, hogy barnább legyen egy kicsit ha pl. látok egy másik lányt az utcán vagy szeretném, hogy más ilyen oldal zsebes gatyát venne fel, vagy hogy legyen rajta smink, vagy hogy most fesse be szőkére a haját stb...


Ez miért van... Nekem így is tökéletes ahogy van, de néha így felmerül bennem, hogy de jó lenne pl ha szőke lennél vagy valami (néha megkérdezem, hogy amúgy nem akarsz szőke lenni vagy ilyesmi)...


1 éve ismerkedtünk meg, 4 hete találkoztunk először, azóta folyamatosan, és másféle hete kérdeztem meg, hogy lesz-e a barátnőm és igent mondott... Szerelmes vagyok.



2019. szept. 5. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nyolcas a fogyatékos, kedves kérdező, hanem veled van baj.


Nem vagy szerelmes. Akkor nem méregetnéd össze más lányokkal és nem próbálnád semmiben megváltoztatni...

2019. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te kerdezo nem vagy szerelmes
2021. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mar tenyleg nem😂😂 de az voltam nyugi
2022. jan. 13. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!