Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ma szakítottak velem adnatok tippeket higy mit csinaljak eleg szomoru vagyok?

En meg szeretem hogyan lépjek tovabb /fiu

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, kapcsolat

szept. 8. 22:36  Privát üzenet  

A válaszok
Tereld el a figyelmed! Játsz, sportolj, halgass zenét vagy tanulj csak próbálj meg ne rá gondolni! Egy idő után jobb lesz szorítok.

# 1/7Időpont szept. 8. 22:49 Privát üzenet
Jojj ossze massal

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont szept. 8. 23:05 Privát üzenet
sorozat, chatelés, edzés.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 8. 23:17 Privát üzenet
Kúpold meg bombázd szét a összes csajt a városban. Én mindig ezt csinálom ilyenkor... 💪👊

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont szept. 9. 00:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat:)

# 5/7Időpont szept. 9. 07:44 Privát üzenet

Gondolj arra, hogy a lány nem is érdemelt meg téged!

Remélem, hogy a következő tartós kapcsolat lesz egy kedves, helyes kislánnyal!

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 9. 12:27 Privát üzenet

Ha átmeneti megoldás kell, igyál valami erőset.

Ha kicsit tartósabb, akkor próbálj arra gondolni, hogy még nem ez az életed vége, lesz még barátnőd, jobb is mint ez.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont szept. 9. 20:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az egyik barátnőm régen járt egy fiúval, (akit kinem állhattam) de szakítottak. Ebben az évben nagyon jó barátok lettünk a fiúval. Most újra összejöttek a barátőmmel. Mit csináljak?
Mit csináljak, ha lemondta a randit? Inkább a barátjával megy cipőt venni (most szakítottak a barátnőjével)
Legjobb barátom a volt barátnőjével már másfél éve szakítottak és azóta nem beszélnek viszont nekem tetszik a lány és én is neki, szerintetek mit csináljak?
Mit csináljak hogyha van egy olyan lány akit szeretek de ő már más fiúba szerelmes! De nemrég szakítottak! Ilyenkor kell ráhajtani?
Nem rég szakítottak velem:/ és most nem tudom mit csináljak Valentin napon. Szerintetek az jó ha megpróbálok kibékülni a volt barátommal?
Régóta tetszik nekem egy srác. össze jött a legjobb barátnőmmel,1hónapra rá szakítottak, nagyon rosszul esett az lb-émnek és most nem akarom hogy mérges legyen amiért én...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!