Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Van olyan, akinek bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan, akinek bejön egy lány és csak nézi, de nem mer kezdeményezni? Ha igen, akkor miért nem mertek? Ilyen esetben hagyjátok inkább elúszni a lehetőséget? Ha ilyenek vagytok, akkor milyen a személyiségetek? Szerényebb vagy laza?

Figyelt kérdés
Már láttam és tapasztaltam is, hogy egy lányt néz folyton egy fiú, de nem kezdeményez semmit. Nem tudom mi lehet az oka. Jó lenne ha a korotokat is írnátok.
2019. szept. 11. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Heló én 14 éves vagyok. Én is szoktam nézni lányokat, akit gyakrabban az általában tetszik picit de az nem azt jelenti hogy szerelmes is vagyok. Én jelen pillanatban előbb magamra és később másra szánnám az időmet mert ha anélkül hogy magamra fordítottam időt próbálnék másra fordítani akkor valószínűleg nem tudnék elég energiát fektetni a kapcsolatba és az mindkettőnknek rossz. Én elég laza vagyok szerintem bár picit a tanulósabb fajta.
2019. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nyílván ha nem ismer valaki valakit és nézi attól még nem lehet szerelmes, szimplán max bejön neki.
2019. szept. 11. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, igazából mindig ez van, ennek a legfőbb oka az önbizalom hiánya, a zárkózottság, a visszautasítástól való félelem és hasonlók. Ismeretlen lánynál még azt sem tudhatod, hogy megéri-e az erőfeszítést a kezdeményezés.

Én visszahúzódónak mondanám maga, ezért sem kezdeményezek, és az előbbi okok miatt sem.

2019. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ;)
2019. szept. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!