Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak bejön egy másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak bejön egy másik lány, túlreagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval a barátom (17F) pár hete találkozott egy lánnyal random az utcán, elvileg szemeztek. Ezt ő el is mondta nekem, illetve azt is, hogy jó a segge a lánynak. Természetesen nem örültem neki, de ennyiből nem fogok problémát csinálni. Azóta többször is látta a lányt ( nem beszéltek, ezidáig a nevét se tudta), ezt mindig mondta nekem. Egyszer egy városi rendezvényen együtt voltunk, ott volt ez a bizonyos lány is és összefutottunk vele. Miután elmentünk mellette, a barátom többször hátrafordult ( nem a seggét nézte, oldalasan állt a csaj). Ez eléggé rosszul esett, de ezen se hisztiztem, csak megjegyeztem, hogy észrevettem.

Ma viszont jöttek az iskolánkba előadást tartani ( nem volt kötelező), több velünk egykorú lány is volt ott, a barátom lement a haverjaival, majd mikor visszajöttek az osztályterembe, mesélte nekem, hogy ott volt az a lány ( én nem láttam az előadást).

Mint kiderült, ma délután megkereste facebookon, kiderítette a nevét stb. stb.

Hozzá kell tenni a sztorihoz, hogy tudom, hogy a barátom tényleg szeret, szerelmes belém, igyekszik nem megbántani... Jogosan vagyok felháborodva, vagy csak hiszti?


2018. szept. 11. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy először találkozott vele, és utána elmondta neked hogy jól néz ki a csaj az oké, sőt, még egy jö pont is hogy megbízik benned s legalább elmondja. Viszont az hogy többször hátra pillantott rá, (attól függetlenül hogy nem a szemét nézi) az már szerintem egy kicsit bunkóság. Az meg, hogy most a nevét próbálja kideríteni... Én is ki lennék akadva ha a barátnőm ezt csinálna csak egy fiúval
2018. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez eléggé kiábrándító. Vajon így meddig fog szeretni ha már új lány után nézeget?
2018. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Én totál kiakadnék
2018. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rohadtul kiakadnék
2018. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Eszmetlen feltekeny lennek. Arra torekednek, hogy a sajat lelki allapotom megvedjem, igy vitaba is szalnek vele.. aztan lesz ami lesz. Hogy gondolja, ha VELED van, ilyet csinal. Ez pofatlansag. Nem eppen a szeretet/tisztelet jele. Nem is biznek benne. Olyan, mintha a haverkajanak tekintene, akinek kjtalalhat az" uj husrol"

Bocsanat, ha most elvettem a kedved, ez csak az en velemenyem:/ en eleve feltekeny tipus vagyok.

2018. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolso vagyok

Megbeszeltetek vegul?

2018. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!