Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti megsértődnétek, ha megtudná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsértődnétek, ha megtudnátok hogy a barátnőtök ugyanazt a becenevet adta nektek, mint ahogy az exét is hívta?

Figyelt kérdés
Cicának hív. Ex pasiját cirminek hívta. De majdnem ugyanaz szerintem.

2019. szept. 12. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasim negyedik csaja vagyok, és ő cicának szólít. Tuti, mást is hívott már így. Eddig sem zavarta de mostmár végképp nem, mert más okból szakítok majd
2019. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavart, de nem tudsz mit tenni. Az már amúgy is a múlt. Meg a cirmi az amúgy is homokosabb úgyhogy orülhetsz hogy megúsztad;)
2019. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna
2019. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
ilyen homokos neveken szokott szolitani?
2019. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A cica annyira általános becenév,hogy semmi különös nincs benne.
2019. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít az exével mi volt mi nem (de nem árt ha tudod - így tanulni tudsz az "elődöd" hibáiból), ha nem az hogy a ti viszonyotok milyen. Te minden új párodnak teljesen új becenevet adnál?
2019. szept. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsim, cica, Édesem, Szerelmem.. ugyan ezeket használta az exbarátnőkére is. Engem nem zavar. Ha ezeket szokta meg akkor mit csesztessem?
2019. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavart, hogy az egyik exem engem is Manónak hívott, éppúgy, mint az összes többi csaját előttem. Ha valami normálisabb becenevet sikerült volna találnia, akkor talán jobban viselem. Egyébként vki kérdezte előttem: én pl. minden pasimat másképp szólítottam, szerintem ez tök természetes, mivel más-más emberről van szó.
2019. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, újabban nyuszinak hív. :D
2019. szept. 16. 11:34
 10/10 anonim válasza:
Ez mekkora állatkert.. :D
2020. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!