Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti megsértődnétek ezen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megsértődnétek ezen? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom instán ezeket az oldalakat követi és rendszeresen likeolja a posztjaikat : ferfihumor, csak.a.csajok, csak_ferfiaknak, csak.nagyoknak (ezekről annyit illik csak tudni, hogy "alulöltözött leányzókkal" foglalkozik szépen fogalmazva). Én látom ezeket és nagyon rosszul esik. Ha a barátnőtök is elkezdene sixpackes szépfiúkat és hasonlókat követni, likeolni ti megsértődnétek ? Őszinte választ kérek. Nektek rosszul esne ? Belegondolnátok, hogy a lánynak, hogy esik az amit TI csináltok ?

2019. jún. 1. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Add fel. Az én barátom is ilyen. Mondtam is hogy nagyon rosszul esik. Egyszer el is sírtam magam hogy talán én vagyok a szar hogy ilyeneket néz. Igazából hiába mondtam el szart se ért. Nekem még mindig szarul esik de ez van. És még mindig sírni tudnék . :")
2019. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy rosszul esne. Pontosan emiatt nem csinálnám ezt én se a barátnőmmel.
2019. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Van egy rossz hírem, a srác egy suttyó féreg, Dobd ki ha tényleg nem érdekli hogy téged ez bánt, ha meg szemet hunysz efelett akkor nincs miről beszélnünk
2019. jún. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban két olyan dolog van, ami kulcsfontosságú, és talán amin áll vagy bukik minden: egymás megbecsülése, és a kommunikáció. Volt olyan barátnőm, akivel nyíltan, sértődés nélkül kibeszéltük az összes ellenkező nemű ismerősünket, hogy ki mennyire néz ki jól. Én a csajokat, ő a pasikat. De nagyon jól tudtuk, hogy egymást szeretjük, és ez cseppet sem jelenti azt, hogy bárki mással összefeküdnék. És vele már a kezdettől fogva ilyen laza volt a hozzáállásunk ebben a témában. Megbeszélés kérdése.

De teljes mértékben érthető, hogy ez másokat meg zavar. Engem is zavart volna, ha nem egy ennyire nyílt gondolkodású lánnyal jöttem volna össze. És természetesen itt sem arról volt szó, hogy akkor most másokra gerjedünk.

Nekem a pofám leszakadna, ha olyasmit tennék, ami a szerelmemnek rosszul esik. Meg kell beszélni, ha valami zavar, és ha kicsit is szeret, akkor nem fog olyasmit tenni. Ha meg mégis, akkor talán lehet, hogy nem ő életed párja...

2019. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hűséget fogadtam nem vakságot"

Egyébként nem zavarna mert tisztában vagyok azzal, hogy akivel vagyok miért is van velem. Az élet során úgy is fog mindneki látni még sok ilyet fogunk látni, de ha valaki ezen fel akad akkor ott önbecsülés hiány van.

2019. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátom is hasonlót csinál, viszont ő nem likeolja a képeket. Erről beszéltünk már, de bennem nem merült fel hasonló rosszérzés, de lehet azért, mert én nem vagyon a féltékeny típus. Mindenesetre beszélj vele és tudasd h tényleg fáj, és ha nem hagyja abba így sem, akkor szakíts vele. Ha a barátod tudatosan csinál olyat, ami neked fájdalmat okoz, nem igazi párod.
2019. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok,hogy raertek nezni hogy kit likeol?
2021. ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!