Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lánnyal többször találkozt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal többször találkoztunk már és csókolóztunk múltkor 4x de rám írt, hogy szeretne lassítani mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval rám írt, hogy lassítsunk, hogy még a csók előtti szakaszra térjünk vissza (4. talin esett meg a csók), arra fogta, hogy még szeretné, ha jobban megismernénk egymást...

Ez mit jelent? Bukta vagy csak fél még az egésztől? (Meggyőztem és belátta, hogy folytassuk innen, a csóktól mert fura lenne úgy tenni mint ha nem csókolóztunk volna. Meg talizni is szeretne továbbra is velem. Egyébként 17F és 17L és még szüzek. Köszi a válaszokat.



2019. szept. 24. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem csak megijedt/fél az egésztől.

Lehet a lánynak ez az első kapcsolata és még új neki.Szerintem nem bukta.Légy türelmes.

2019. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, még annyit elfelejtettem, hogy nem volt egyikünknek sem hosszabb távú kapcsolata.
2019. szept. 24. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókom nekem se volt annyira jó. Lehet, hogy nem élvezte és emiatt megijedt. Majd idővel belejön és megszereti. Meg lehet korainak tartja a 4. randin lévő csókot. Gondolom nem akarja, hogy azt hidd, könnyen adja magát testi értelemben. Fontosabb neki az érzelmi közelség is. Ismerős mert én is hasonlóan jártam. Biztos, hogy kétsége van valami felől. Vagy nem tetszett neki a csókolózás vagy a kapcsolatban nem biztos, vagy csak új neki még az egész.

16/L

2019. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát tul sokat adott már ahoz h friendzonoljon
2019. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nightlover válasza:
100%
hey. én az első kapcsolatomban vagyok, és én is örültem volna, lassabban haladunk. nincs ezzel semmi baj, szerintem csak jó hogyha adsz időt arra, hogy erős érzéseitek alakuljanak ki. ez biztonságérzet kérdése is lehet.
2019. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!