Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a barátotok féltékeny volt egy srácra, és az a fiú most bejelöl facebookon?

Figyelt kérdés

Volt egy régi történet, már pár hónapja jártam a barátommal, és volt egy rosszabb időszak közöttünk. Ekkor egy fiú az évfolyamról kezdett közeledni hozzám, amit igazából nem utasítottam el, bár nem is viszonoztam semmit. Annyi volt, hogy beszélgettünk messegeren. Egyszer suli után pl.megvárt, beszélgettünk kb.5 percet. Ennyi volt. A barátom tudott arról, hogy próbálkozik nálam ez a fiú, és meglátta hogy beszélgetünk. Ekkor nagyon megharagudott rám, de végül kibékültünk. A lényeg az, hogy azóta nagyon mérges erre a fiúra.

Pár héttel ezelőtt megláttam a srácot a folyosón, és önkéntelenül odamentem hozzá és megöleltem. De már fél éve egymáshoz sem szóltunk. Persze a barátom meglátta, és meg is sértődött. De még aznap rendeződött minden.

Tegnap ez a fiú bejelölt engem facebookon (nem is értem, mert tavaly beszélgettünk messengeren. Lehet valami probléma volt, és csinált egy másik fiókot). Most nem merem visszajelölni, ráadásul nem tudom, hogy szóljak-e erről a barátomnak.



2019. okt. 10. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem jelölném vissza.

Szakítanék a barátommal. Mert nagyon tiszteletlen voltál vele. Előbb utóbb ő teszi meg.

Találnék egy harmadik srácot. Ne alázd meg még jobban, hogy vele jössz össze.

2019. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok összejönni vele, nem is tetszik nekem.

És miért szakítanék? Megbeszéltük, bocsánatot kértem. Csak egy baráti ölelés volt, nem több, a suliban ez a szokás. Ezért volt véletlen, nem figyeltem oda. Most már vigyázok, még a közelébe sem megyek a srácnak.

Még nem jelöltem vissza, ezért tettem fel a kérdés, mit tegyek. Mert az, hogy bejelölt még nem jelent semmit, egy iskolába járunk, ismerjük egymást. Csak mivel volt konfliktus miatta a barátommal, ezért nem mertem visszajelölni.

2019. okt. 10. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Minek ölelted meg?

Moat meg csodálkozol hogy bejelölt, nyilván bele látott valamit a srác.

Ennek folytatása lesz és nem lesz szép.

2019. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hogy lehet valakihez önkéntelenül odamenni és megölelni??? ennyire nem lehetsz ösztön lény.

teljesen kétértelmű a viselkedésed, érthető, hogy mind a két srác úgy viselkedik, ahogy.

mi itt mind mondhatjuk, hogy ne jelöld vissza, úgyis vissza fogod... élvezed a rivalda fényt, hogy két fiú is fut utánad.

2019. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem kell ekkora ügyet csinálni. Ha vissza is jelölöd, nyugodtan leirhatod neki, hogy miért ölelted meg, de te nem akarsz semmit, és a barátodat szereted..
2019. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Baráti ölelés?

1. Nem vagytok barátok.

2. Nem is beszéltetek akkor már rég óta.


Ne mentegetőzz.

Fogadd el,amit csinálsz,a bunkóság határát súrolja.

Most meg tisztán látszik,vissza fogsz neki jelölni és a barátod háta mögött fogtok beszélni.

2019. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem jelölöm vissza, és nem akarok beszélni vele. Köszönöm, hogy válaszoltatok.
2019. okt. 10. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit tanultál az esetből?
2019. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem történt volna velem is ilyen hitetlenkednék én is. Viszont velem is volt már olyan hogy tök véletlenül odamentem és nem figyeltem ki az illető. Szóval megesik az ilyen.

Ha nem beszéltek akkor felesleges vissza jelölni is nem?

2019. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!