Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Járnátok sztriptíztáncos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok sztriptíztáncos lánnyal?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 16:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez kb. olyan mintha azt kérdeznéd, hogy akarnék-e egy ri***cal járni.


NEM!

2019. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen. Majd ha eldőlt, hogy tényleg egy pár vagyunk megkérném változtasson munkahelyet vagy családalapítás után ne folytassa. Tudom, hogy csak érzelemmentes munka, de rossz érzés nekem. Olyan férfit is nehéz találni, aki nem csak a gyors lehetőséget látja ebben és hosszútávon gondolkozik.
2019. okt. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Ha megélhetési problémák miatt csinálja, akkor nem lesz ettől rossz ember, még változtathat.

Ha ez az álomkarrierje, hát, legalább követi az álmait, és nem érdekli az emberek véleménye, önálló erős személyiség.

Egyiket sem tartom katasztrófának.


#11: nem, egyáltalán nem olyan. A szexmunkások egy elég széles spektrumon helyezkednek el, és ezt nem szép dolog összemosni. Ennyi erővel a bérgyilkos és a katona is ugyanolyan.

2019. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szlacika83 válasza:
Én járnék. Ha belegondolok manapság már a strandon sem sokkal kevesebbet látni a nőkből. És tartja a mondás is, hogy ribiből lesz a legjobb feleség..
2019. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!