Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sztriptíztáncos külföldön?

Sztriptíztáncos külföldön?

Figyelt kérdés
Olyan lányok tapasztalatait várom, akik táncoltak már külföldön. Eljátszottam a gondolattal hogy megpróbálnám. De vajon mik a buktatói? Nem lesz bajom? Haza kerülök? Van olyan hely ahol nem kötelező a szex? Előre is köszi! :)
2015. okt. 5. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Anyád büszke lenne rád... :D :D :D
2015. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom olvastad e a kérdést, de úgy tűnik félre értetted, mert semelyik mondat nem vonatkozott arra, hogy anyám mit gondol a témáról.
2015. okt. 5. 22:29
 3/4 anonim válasza:

Nincs tapasztalatom de véleményem igen.

Szerintem nincs szexmentes táncolás. Ha be megy egy full gazdag csóka, és azt mondja itt van 1000 euró, és viszem a lányt akkor én ugy gondolom Neked nincs választásod. Tanácsolom, hogy ne itt kérj infót mert valószínű félrevezetnek. (Bar nem tudom, hol találsz erről bármit) De sajnos annyi rosszat lehet hallani. :/

N

2015. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyvonalakban írok pár dolgot erről.

Kelet-európai lányokat nyugatra visznek dolgozni, általában szervezetten, tehát mindig van valaki akinek kell a lány, és egy másik valaki, aki ezt leszervezi. Két formája van a dolognak, az egyik, hogy legálisan csinálod, tehát bejelentett munkát végzel olyan országban ahol engedélyezett, a másik hogy feketén megy az egész, vagyis félig-meddig le van papírozva a dolog de nem teljes-hivatalos.

Az, hogy pontosan mit takar a táncos munka, az a fentebbi két esettől függ, és persze tőled, de te a legkevésbé számítasz (bocsi a kifejezésért) ha egy bűnszervezet bekebelez. Onnantól kezdve ők diktálnak! Alapjában táncolsz, és ha úgy van, akkor te eldöntheted hogy a szexuális ajánlatra igent mondasz e vagy sem (szimpátia alapján, bár ez csak a full-legális opcióban működik). Olyan hely, ahol a szexuális ajánlat nem hangzik el, nincs! Elhangzik, de vagy van választásod, vagy nincs. Én azt mondom hogyha belevágsz, akkor csak óvatosan, és olyan országokat célozz meg, ahol beszéled a nyelvet, és ahol legális az ilyen munka. Útlevél és személyi igazolványod legyen, viszont ha kérik, max az útlevelet add oda, személyit soha, mert esetlegesen ha baj van, akkor Uniós országból személyivel haza tudsz jönni.

2015. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!