Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meddig várjak? Hány napig ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? Hány napig ne írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, több mint 8 hónapja vagyunk együtt. Osztálytársak vagyunk. Régen sokat messengereztünk egymással, de az utóbbi időben (2 hónapja kb), ez szinte megszűnt. Rákérdeztem, azt mondta hogy úgyis találkozunk suliban, ott beszélhetünk sokat. Meg is értettem. Hétvégén nem nagyon tudunk találkozni, mert vagy neki van programja, vagy nekem, és abban a két napban sem írogatunk egymásnak. Gondoltam békén hagyom, legyen ennyi szabadsága.

A suliban nagyon kedves velem, mindig figyelmes, segít mindenben ha kell, sokat szeretget.

Most itt az őszi szünet, és még nem írt nekem egy sort sem. Én meg nem akarom zaklatni.

Pénteken nagyon kedvesen köszönt el tőlem, nem mutatta jelét, hogy valami gond lenne. Még ő mondta, hogy reméli találkozunk.

Nem tudom mennyit várjak még, vagy várjak-e egyáltalán? Nem tudom hova tenni ezt a helyzetet. Nem értem. Ha szakítani akarna, suliban miért olyan kedves velem? Ha most hagyom és nem beszélünk egy hétig, és jövő héten megint ugyanúgy viselkedik, esetleg ha szóvá teszem és bocsánatot kér, mit tegyek? Mert ha megbántott eddig valamivel mindig bocsánatot kért. Mindig elmondtam neki ha valami rosszul esett nekem, és utána figyelt rá, hogy ne tegye azt még egyszer. És ez fordítva is igaz. És igazából ezt is tudja, hogy rosszul esik nekem, de valamiért mégsem jelentkezik.



2019. okt. 28. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mert ugye erre az a megoldás, hogy akkor te is le***rod őt.

Ennyire ne legyél már éretlen...

Amúgy meg gyanítom, elmúlt részéről a szerelem. (És nem, nem attól fog esetleg újra fellángolni, ha még csak nem is hall felőled.) Ezt az egészet alapoosan át kellene beszélni. Ha meg nem működik, akkor békében elválni. Jobb barátságban elköszönni egymástól, mint még 2 évet lehúzni kétségek között, elhanyagolva, a végén talán meg is utálva egymást.

2019. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

"Hány napig ne írjak neki?"

Ez a megoldás,hogy nem írsz neki?

Mit oldasz meg ezzel?


"Ha szakítani akarna, suliban miért olyan kedves velem?"

🤦🤦🤦Most ezt komolyan gondolod? Hogy nem ír rád,és már rögtön a szakításon agyalsz?

2019. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Holtodiglan...
2019. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pénteken a fiú azzal vált el tőled, hogy reméli, találkoztok. Reménykedj te is...
2019. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem írtok messengeren, és ilyen sokat kibírtok nélküle, akkor ott már valami nincs rendben sajnos...

7 hónapja vagyunk együtt a barátommal, egyetemisták vagyunk ugyanazon a szakon (én 19 ő 21 éves, szóval azért feltelezem nincs akkora korkülönbség köztünk és köztetek). Minden nap látjuk egymást, együtt vannak óráink, mégis elválás után azonnal elkezdünk messengeren beszélni, még haza se értünk, és lefekvésig beszélünk kisebb-nagyobb megszakításokkal és reggel ébredés től kezdve beérésig. Ha hétvégén nem találkozunk akkor is írunk, videócsetelünk naponta minimum egyszer.

Szerintem beszélj vele erről, őszintén mond el, hogy neked hiányzik, és szeretnél vele írni, és remélhetőleg megérti.

2019. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!