Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas nő nyilas férfi összeil...

Nyilas nő nyilas férfi összeillenek? Ha nem mért nem? Egyáltalán ilyet meglehet állapítani csillagjegyekől? Vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem a csillagok állása fogja eldönteni kivel leszek boldog.
2017. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
87%
Kikövetkeztetni valamit a csillagjegyekből badarság.
2017. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Én sem hiszek az ilyen babonaságokban.
2017. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, együtt mehetnek nyilazni!
2017. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok múlik ezen.

De nekem az egyik barátnőm nyilas, neki a barátja szintén nyilas, egész jól megvannak egymással.

2017. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Hal + hal nekem nem működött
2017. okt. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem összeillenek, bár nem tartom a legjobb ideológiának
2017. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Nyilas nőként azt mondom, hogy esetleg egy nagyon érett gondolkodású, 40 feletti Nyilas férfival biztos összeillenék. De akikkel eddig találkoztam (elég sok), azok szégyenteljesen gyerekesek és tapasztalatlanok, felszínesek, majd így hűtlenek voltak magánéletben.
2017. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem csak ennyirol szol, igy kijelenteni nem teljesen helyes azt, hogy ez hulyeseg lenne.

Inkabb ha a melyere asol, ra fogsz jonni a sajat valaszodra.

Most nem ohajtom kifejteni ezt itt bovebben.

2017. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

A barátnőmmel mindketten bakok vagyunk, mindössze 3 napnyi különbséggel születtünk (eltekintve az évszámtól). Két baknak rendesen össze kellene akasztania a tülkét, de mi évek óta együtt vagyunk, és semmi különösen nem tapasztalunk, teljes a harmónia. Ha valami miatt kicsit mégis összezörrenünk, akkor arról mindig kiderül, hogy csak fáradt volt egyikünk-másikunk, és/vagy félreértés volt. Szóval teljesen normális, emberi dolgokról van szó…


Persze nagyon impozánsak, amikor egyezést találunk egy jegy leírásában magunkról, az eltérésekkel meg nem törődünk. Az összes jegy vonásai illenek nagyjából mindenkire, és akire nem, arra nem azért nem, mert nem akkor született…


Szerintem az egész csak bullshit. Olyan ember vagy, amilyenre fejlesztetted magad, és amilyenné fejlődtél a körülmények hatására (na de az utóbbiba neked is van beleszólásod, végső soron a tiéd a hatalom, így tiéd a felelősség is, nem pedig a születési dátumodé)…

2017. okt. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!