Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy a szüleim nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a szüleim nem engedik a barátom?

Figyelt kérdés
16 és fél éves vagyok. A barátom 3 éve ismerem 2 hónapja együtt vagyunk. És én ezt elmondtam a szüleimnek, akik azt mondták szakítsak meg vele minden kapcsolatot és engedjem el, mert a jövőm az első és a tanulás. Azt sem engedik meg hogy ide jöjjön hozzánk és itt legyünk nálunk. Találkozni sem engednek ki vele. Elítélik pedig nem is ismerik és nem akarják hogy bemutassam nekik. Én amióta megismertem azóta szeretem, nem szeretnék elszakadni tőle. Mit lehetne ezesetben tenni hogy elfogadják és támogassanak?

2019. nov. 26. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod velük beszélni, és meg is tudod mutatni, hogy nem megy a tanulás rovására a romantikázás, valószínűleg engedni fognak. Elmondták mi a bajuk a dologgal, így arra kell hatnod náluk. A másik részével nem tudsz csinálni, sok szülő nehezen és lassan tudja feldolgozni, hogy már nem gyerek a gyereke.
2019. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg szüleid, hogy ők voltak-e szerelmesek fiatalon, hány évesen jöttek össze első szerelmükkel és a tanulás rovására ment-e. Sajnos sok szülő túl sokat vár el, elveszik a gyerekkor, kimaradnak élmények, csalódások.
2019. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Csak jót akarnak neked. Ők átélték már azt amit te még nem és azt akarják, hogy vidd is valamire, mert a mai életben csak jó érettségivel és diplomával mész valamire, így a tanulásra kell koncentrálnod, másra nem szabad.
2019. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

" és azt akarják, hogy vidd is valamire, mert a mai életben csak jó érettségivel és diplomával mész valamire"


De ami nekik nem jött össze, miért a gyereken keresztül akarják megélni? Ez olyan szomorú.

Hogy a szülő a saját maga folytatásának, tulajdonának nézi a gyereket. Holott ő is egy önálló élőlény saját elképzelésekkel,amiket szeretne ő is megvalósítani. Hogy neki nem jött össze az élete, azt ne a gyereken torolja meg. Szeirntem a kérdező okos lány, szóval gondolom,ha pl odáig eljutnának, akkor pl védekeznének valszeg, tehát nem kéne a korai nagymamaság-nagypapaságtól tartaniuk, ha ez a leány egy felelősségteljes ember. És tehát akkor nem szakadna pl a nyakukba mégegy gyerek, ha ettől félnek. Má akit nekik kell eltartani.

2019. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Begyepesedett i...k, nem nagyon tudsz mit tenni sajnos. Lépj le, amint teheted.
2019. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szüleim már rég együtt voltak, mikor édesanyám annyi idős volt mint én most, és már megvoltam a pocakjában, és tervezték az esküvőjüket..
2019. nov. 27. 02:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek vegul?
2020. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tartottunk egy kis szünetet, időre volt szüksége mindkettőnknek. Most pedig újra együtt vagyunk és megpróbálunk minden “akadályt” leküzdeni és átvészelni együtt, illetve egymást mellett vagyunk mindenben kitartóan és támogatva.
2020. szept. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!