Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen jelekből lehet tudni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet tudni, hogy egy lány csak a pénzem miatt jönne össze velem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én például évekig eltartottam a férjem, úgyhogy eléggé biztos lehet abban, hogy nem a pénzéért szeretem :D
2019. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 igen akkor ő szeret téged a pénzedért><


Egyébként én ha olyan gazdag lennék, nem mondanám el, és nem is mutatnám amíg ismerkedünk. Ha kitartóan mellettem van és látom hogy így is úgy is akar akkor ha kapcsolat lenne, úgy is megtudná.

2019. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sokkal jobb nő mint amilyen férf vagy
2019. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!