Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy hozzam helyre, ramunt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam helyre, ramunt vagy esetleg másra vágyik?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel az elején elképesztő volt minden nagyon vágytunk egymásra, húztuk egymás ágyat képekkel, videókkal, beszélgetésekben. Aztán egyszer az exével beszélt, majd letagadta ezt később megbeszéltük. És azt is hogy a meló miatt maradtak el ezek de amint vége a nyárnak a régi lesz. Na hát nem lett a régi sőt az utóbbi időben a legkisebb dolgokon veszekszünk. A szex se a régi sokszor úgy érzem nem kívánja csak miattam teszi mert nem akar megbántani. Félek hogy elveszitem és nem tudom min kellene változtatnom. Vagy csak rámunt volna, már nem szeret annyira mint régen. Azért aggódok mert egyszer megneztem a exével a beszélgetést és mikor vele volt húzta az agyát és perverzkedet. Mit tegyek hogy ne veszítsem el, van értelme próbálkozni,pláne hogy múltkor megkerdezte hogy szakítanek e vele ha már nem vagyok vele boldog.
2019. dec. 5. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez ő is kelleni fog, neked egyedül nem fog menni. Neki is akarnia kell megjavótani a kapcsolatotokat. Beszélj vele erről.
2019. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt dobd ki a p.csába!Perverckedik az exével?!?Ez nem a te hibád,ez van fogadd el,szakitanod kell
2019. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!