Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kiváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi lennék a véleményetekre, ha már esetleg voltatok ilyen helyzetbe vagy ha esetleg van/volt párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és van egy több mint 2 éves párkapcsolatom. A fiú messze lakik tőlem úgy,hogy csak hétvégente és szünetekben tudunk találkozni,de ez nem akadály nekünk mert szeretjük egymást és kitartunk egymás mellett. Még régebben már lassan egy éve volt egy olyan helyzet, hogy rám írt a sulimból egy fiú, de csak olyanokat,hogy mi újság meg ilyenek,de semmi olyan utaló jelet nem tett, hogy akarna többet is tőlem. Helyes meg szimpi volt,de tudtam jól,hogy nekem ott a barátom és nem szeretnék mással lenni. Csak szimplán jól esett egy kicsit mással is beszélgetni mert akkoriban nagyon elzárkózott voltam néha a barátom is bizonytalan volt és nem mindig beszélgettünk jókat és így néha jól esett vele beszélni. Sose kérdezte,hogy van e barátom így nem mondtam neki persze ,ha kérdezte volna nem tagadom le és elmondom neki meg,ha találkozni akart volna akkor is leírom neki, hogy van barátom. Akkoriban írogatott csak egy két hétig ,de nem minden nap és sose gondoltam rá más fiúkra és ,ha a barátommal voltam akkor sose jutott eszembe más fiú. Szerintetek ezzel megbántottam a barátom? Gondolom az nem megcsalás, ha beszélgettem más fiúval,de élőben sose beszéltem vele nem is akartam csak kicsit jól esett a hiúságomnak úgy mond és nem flörtölt velem és kis idő után már nagyon szűkszavú voltam vele mert tudtam, hogy oké beszéltem vele ,de nem kell ennyit és aztán nem is írt szerencsére többet. Eddig ezen nem aggódtam mert tudom, hogy ezzel nem csaltam meg a barátom ,de most azon izgulok mivan,ha ezzel rosszat tetttem?

Lehet lesz aki ki nevet,de nekem ez tényleg problémát okozott lelkileg.

Előre is köszi a válaszokat!


2017. nov. 8. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Massal beszelgetni teljesen normalis dolog😊 a baratod sem keri szerintem hogy remetekent elj es ne bestelgess senkivel😊
2017. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*beszelgess
2017. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem baj,hogy nem írtam neki, hogy van barátom mert nem kérdezte sose és semmi olyat nem írt ami esetleg flört lenne meg nem írta hogy találkozunk-e vagy valami. ?
2017. nov. 8. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem baj. Nehogy már ezen stresszelj! Jogod van, akár egy párkapcsolatban is, másokkal beszélgetni, akár fiú, akár lány. Meg aztán állításod szerint még csak flört sem volt köztetek. Akkor minek ez a nagy felhajtás?
2017. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aranyos, hogy ilyen pici dologhoz ekkora szöveget írtál :D Semmi rosszat nem csináltál, nyugi ^^
2017. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!