Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom kidobott, mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kidobott, mert nem fogad el ahogy vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1,5 éve együtt vagyok a barátommal, viszont volt 3 hónap szünet köztünk, ő akkor szakítás után nem sokkal össze jött egy masik lannyal. Ami nekem nagyon fájt, viszont én szakitottam vele. Kibékültünk 3 hónap szünet után, mert mindenkiben őt kerestem, rájőttem hogy csak őt szeretem. A kibéküles úgy indult, hogy ő csak komolytalanul akar velem lenni, eloszor nem mentem bele aztan keresgetett 2-3 napig, hogy most miert ne probaljuk meg így. Oké belementem, aztan hamar feladtam, mert volt hogy egy egesz napig nem kerestuk egymast, keveset talalkoztunk. Ugy feladtam a remenyt, elfogadtam hogy nem lesz ez mar jobb koztunk. Aztan elkezdtem beszelgetni több fiúval is, en abszolut nem gondoltam veluk komolyan, csak felejtes celjabol irogattam nekik.. aztán 1 hét utàn megkeresett a barátom, hogy ő rajott hogy szeret, komolyan gondolja. Nehezen, de ujra belementem. Volt utána nem sokkal egy veszekedes, kikapta a telefont a kezemből és elolvasta amit beszeltem a fiukkal anno. És lehordott mindenfele ri**ncnak meg hogy ez milyen undorito dolog, kozbem nem is talalkozgattam egyel sem. Csak beszelgettem. Ezután újra ő keresett meg hogy nem érdekli mind ez, bekuljunk ki. Viszont a bizalom felem 0 volt. Azóta egész mostanáig mindig a féltekenysegi rohamain veszekedtünk, mindenre azt hitte hogy hazudok, egy szavamat nem hitte, azt mondta hogy bizonyitsam be, erjem el hogy bizzon bennem. A telefonomat akarmikor megnezhette, megszakitottam a baratnoimmel a kapcsolatot, orokke csak vele voltam. És ez sem volt jó. És most az utolso szakitasnal a fejemhez vágja, hogy nekem teljesen meg kell valtoznom, kulonben nem kellek neki. Le kell cserelnem a ruha taram, nem sminkelhetem magam, a hajam fekete, az eredeti szinere le kellene novesztenem, mikozben ő akarta hogy fekete legyek, es en is imadom azota ezt a szint. És azért sem kellek neki, mert mindenki dicser hogy szep vagyok, és h en ezt elvezem. Szerintetek mi a baja? Én szeretem, és ez miatt elvesztettem, mert azt kerte hogy ne legyek önmagam! :( én 16 ő 18.
2017. szept. 13. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagy jódolgotokban hatalmas érzelmi vihart kavartok és már csak ez tartja fel a kapcsolatotokat.
2017. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyere össze velem. :D

Viccet félretéve tényleg találj jobbat, mert nem kevés van, és fejleszd magad, mert ha ilyenekben gond nélkül benne vagy, és csak úgy alárendeled magad annak a nyomoréknak, akkor nem lehetnek túl jó képességeid odafent.

2017. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi a baja? Őszintén! Miért érdekel még?

Embernek? Nőnek tartod magad?

Ismered a szót, önbecsülés? Amit az elején irtál is hajmeresztő, a vége bizonyossá tette, hogy "0" lenne a számomra. Nem vagy egy könyv a polcon amit leemelek ha olyanom van. Se nem vagy kapca!

Ler*b*ncoz, átakar alakitani. Hát keresse meg az agyszüleményét! Te pedig egy olyan sracot, férfit akinek ugy vagy megfelelő ahogy vagy!

2017. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtató, hogy nekem adtok igazat, az erzelmi zsarolasaival a sertő mondataival, hogy elmondta 50x hogy ő nem r**ancot akar, ő neki nem tetszik, hogy szep vagyok holott csak ô miatta valtoztam meg, mert előttem is szel baratnoi voltak. Az en onvizalmam a 0-an van, én egy fiura sem rudok ránezni, ezek után..
2017. szept. 13. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom azt, hogy ne változz meg más miatt, mert pl a hajszín, vagy egy-egy ruhadarab még belefér, ha a párodnak az tetszik. De ez már túlzás. És ez az egész túlzás már :D

Egyetértek az előttem szólókkal, hagyd ott, nem érdemel meg. Te pedig sokkal jobbat érdemelsz ennél!


Sajnos nem egy olyan lánnyal beszéltem, és szakadt meg azért a kapcsolatunk, mert a pasija nem engedte, hogy találkozzon velem, vagy csak beszélgessünk. Volt olyan is, aki a barátnője fb-járól egyszerűen letiltott, mert nem tetszett neki hogy beszélünk. Mással együtt dolgoztunk, aztán amikor vége lett, megkérdeztem lenne-e kedve munkán kívül is találkozni, erre mondta hogy lenne, de a pasija nem engedi el.

Nem tudom mit élveznek ebben egyes lányok, miért jó az, ha valaki ennyire féltékeny, vagy ennyire korlátozza az élettársát.

Én pont ezek miatt megfogadtam, hogy sose leszek ilyen a barátnőmmel :D Egyszerűen undorító...


Egy kapcsolat pedig nem fog működni ha nem bíztok egymásban. Szóval ez mindenhogy el van rontva, lépj túl rajta. Akár írj azoknak akikkel eddig beszélgettél, tereld el a figyelmed róla, aztán majd találsz valakit aki meg is becsül :)

17/f

2017. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!