Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nem eszik rendesen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem eszik rendesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk eddig nagyon jól alakult, ha volt is apró zökkenő meg tudtuk beszélni. De egy hónapja nagyjából észre vettem, hogy alig eszik. Alapból is elég vékony volt, mert sosem tudott sokat enni. De úgy egy hónapja szerintem szó szerint semmit se eszik. Legjobb barátnője is mondta nekem, hogy a kajáját mindig másnak adja és egész nap csak vizet iszik. Nem tudom mit csináljak vele, vagy hogy egyáltalán mi baja van. Sosem mutogatta nekem magàt, szóval nem tudom hogy milyen volt előtte, de ma ahogy elaludt film nézés közben felhúztam egy picit a pólójàt. A csontjai borzasztóan kint vannak, főleg a medencéje. Beszéltem vele de azt mondja mindig csak nevetve, hogy semmi baja. Csak én nem làtom hogy eszik.

Szüleivel nem nagyon akarok beszélni amíg nem tudom biztosra, hogy mi van.

Barátnőm 15 éves most, ha ez számít valamit.


2019. dec. 21. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagy eséllyel anorexia. Beszélj a szüleivel is, bár még lehet hogy az is kevés.
2019. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Ha biztos, ha nem, jobb, ha tudnak róla. Minek kell várni?
2019. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!