Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kéne tennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem ha nem bírom lezárni az előző kapcsolatom rendesen?

Figyelt kérdés

21 f vagyok elég magányos fajta nem járok szórakozni sehova de néha néha azért fel tudok szedni valakit igaz általában ezek a randik csak 1-1 alkalmasak de nemrég megismertem egy 13 éves lányt akibe nagyon bele zúgtam (első szerelem)jártunk pár hónapot minden nap taliztunk majd szülei ugye a nagy korkülömbség miatt eltiltották tőlem meg a haverok miatt is végül szakított velem de utána is találkozgatunk hetente, 2 hetente, még most is de ezek a talik mindig arról szolnak hogy szeretgessem öt (intenzív piting smárolás stb)de alapvetően azt veszem észre rajta hogy én kb nem érdeklem csak az hogy ezeket csináljam vele alig beszél velem másról már nekem van bűntudatom mert neki már alapból van pasija de velem bújik össze és ezek az összebujások ha értitek nagyon intenzívek nem egy 13 éves lánynak valók meg alapból ez az egész ami köztünk van szerintem nem normális már hónapok óta nem vagyunk együtt de ezek az "intenzív összebujások" a lépcsőházukban nem maradnak abba ő áthív telon (amikor a kis fejéből kipatan) én meg nem tudok neki nemet mondani mert én még bele is vagyok zúgva szóval nem tudok uj kapcsit kezdeni mert ha áthív nem bírnék neki nemet mondani de vissza szerezni rendesen meg nem tudnám mert neki ez bőven elég amit most csinálunk és a környezete nem hagyná amúgy se szóval ez egy ilyen megoldhatatlan probléma nekem mert nekem több kéne vele nem az hogy 2 hetente áthívjon egy fél órácskára az a pár haverom akik vannak azt mondják hagyjam a fenébe mert nekem egy rendes kapcsolat kéne egy felnőtt nővel ha boldog akarok lenni,de valahogy lemondani meg nem tudok az exemről főleg mondom azért mert ő is akar velem leni néha néha

tudtok valamit mondani?mit javasoltok hogyan felejtsem el,


2017. máj. 7. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőj fel... így tudod elfelejteni.
2017. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én olyan vagyok hogy sosem adom fel mindig újra és újra próbálkozok nem számít hányszor döngölnek a földbe vagy mibe kerül és ez nem feltétlen csak a csajozásra mondom de ez nem feltétlen éretlenség szerintem ha ragaszkodom a dolgokhoz és nem engedek belöle
2017. máj. 7. 20:08
 3/3 anonim válasza:
Jobban jársz, ha elkerülöd, mert akár le is csukhatnak, mivel 13 évesen kiskorú. Gyakorlatilag bűncselekmény vele a szexuális kapcsolatod.
2017. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!