Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a pasim állandó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a pasim állandóan féltékenykedik? Szakítani nem akarok.

Figyelt kérdés

Ő 19, én 16 vagyok, 2,5 éve vagyunk együtt. Sajnos állandóan féltékenykedik, pedig véleményem szerint ebben a 2,5 évben nem adtam okot rá.


Pl.:

Dec. 23-án voltam megnézni a karácsonyi futsal kupát a sportcsarnokba 2 barátnőmmel. Felvettem az egyik barátnőm uniszex kabátját és csináltunk képeket. Kiraktam insta sztoriba. Amikor meglátta, mérges emoji-kat írt a kép alá, mert azt hitte, hogy valamelyik fiú kabátja van rajtam.


A tavalyi végzősökkel nagyon jóba lettem. Ezért amikor ballagtak, kértem szinte mindegyiktől bélyegképet (fiúktól és lányoktól egyaránt), amit beraktam a telefonom tokjába. A telefonomnak átlátszó tokja van, így meglátta a bélyegképet. Erre kiakadt.



Tudom, hogy szeret meg minden, de ez már akkor is túlzás.



2019. dec. 30. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
A féltékenység a bizalom és az önbizalom hiánya. Fontos lenne a kommunikáció, mély beszélgetések. Amennyiben ez nem javul továbbra sem, nem tudsz mit tenni, szakítani kell. Meg kell tanulnia bízni az emberekben, a párjában, és önmagában is. Ehhez viszont néha kell pár pofon az élettől (szakítás).
2019. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tűrj!


Esetleg próbáld meg ezt neki is elmondani. De nem hinném, hogy tudna változtatni a természetén.

2019. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 beszéld meg vele.

2 Státusz miatt, nem éri meg rossz kapcsolatban élni. "nem akarok szakítani" = kicsit sem zavar és még tudom beszélni ügyeket jelent. Nem olyat amiről kérdést írsz ki neten.

A rossz kapcsolat fel fog emészténi és magadat teszed tökre és a pasid sem tanulja meg, hogy amit csinál, az nem egészséges. Két embert szenved a végén, mert nem vállalsz egy jobb életet.

2019. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!