Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti adnátok egy pofont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti adnátok egy pofont a barátotoknak ha megkérne rá titeket?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.

2020. jan. 5. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Én akármelyik lány barátom kértem (poénból, nem fétis) bármikor kaptam egy taslit. Néha kérni se kellett, elég volt beszólni :D
2020. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ha kapcsolatban vagy vele.
2020. jan. 5. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem vagyok híve a pofozkodásnak, és nem is érteném miért akarja, hogy lekeverjek neki egyet. Mondjuk én nem vagyok egy erőszakos lány, annak ellenére sem, hogy veresenyszerűen bokszolok , de ha nagyon sokáig nyaggatna, akkor csak kiütném, de vége is lenne köztünk mindennek.

22/L

2020. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátom kért meg rá. Azt mondta hogy furán fog hangzani de adjak neki egy pofont mert kiváncsi rá hogy milyen egy lánytól pofont kapni és ez csak egyszeri alkalom. Most akkor mit csináljak tegyem meg vagy nem? 18L
2020. jan. 5. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bocsi:/ inkább ölelést, puszit, de a pofon nem menne
2020. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyasvalakit tudok felpofozni, akire dühös vagyok. Kérésre nem hinném, hogy sikerülne egy igazi pofont adnom :D
2020. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál neki igazi pofont adni, max valami gyenge ütés lenne... Ha tényleg pofont akar, verje ki a biztosítékot egy lánynál... Ő majd biztos örömmel képeli fel.
2020. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva pofont adni kicsit nehezemre esne. Inkább taslit. 17/L
2020. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A barátom kért meg rá hogy adjak neki egy pofont de ez csak egyszeri alkalom, nem fétis.


18L 19F

2020. jan. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!