Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan beszélhetném le róla a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetném le róla a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt . Szeretne nekem ajándékba venni egy iPhone 11-est.Beszeltem vele erről és mondtam neki h én nem szeretném ha ilyen drága ajándékot venne nekem.Majdnem rá menne egy havi fizetése. Nagyon kellemetlenül érzezném magam.De nem tudom le beszélni róla.

Valami tipp esetleg amitől meggondolná magát ? Nem tudom mit mondhatnék meg neki .

17L. A barátom 19.


2020. jan. 7. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. én megmondanám, hogy ha már ajándékot akar venni, akkor ne valami gagyi ájfónt, hanem olyan telót vegyen, ami tud is valamit. :D

Viccet félretéve: leülsz vele komolyan megbeszélni a dolgokat. Ha egy pasi nem tudja megértnei, hogy a "nem" az "nem", akkor ott azért komoly gondok lesznek a kapcsolatban. Oké, most csak egy vacak telefonon megy a vita... de ez azért masszívan értetlenség.

2020. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
azigen, hol keres ennyit egy 19 éves takony? szeretném tudni.
2020. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
“Nem szeretném, ha a szüleid pénzéből vennél nekem ilyen drága ajándékot.”
2020. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozik és saját pénzéből akarja.
2020. jan. 7. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki a miértjét. Gondolom azért nem akarod mert nem szeretnél a lekötelezettje lenni miatta.


Vagy, ha nagyon nem érti meg akkor pedig hazudj. pl. hogy a szüleidtől fogod megkapni szülinapodra vagy hasonló és költse inkább magára a pénzét.

2020. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aztán 19 évesen mégis milyen munkája van, ami annyit fizet, hogy egy ilyen méregdrága ajándékot csak úgy megengedjen magának? Komoly végzettsége ennyi idősen nem lehet, anélkül meg ott sincs ám kolbászból a kerítés. Ha meg szülei támogatásával tartja el magát, akkor ismét azt mondanám, amit írtam (és hiába pontoztátok le). Vagy azt, hogy “tudom, hogy nem vet fel a pénz, szívem, de akkor pedig nem szabad ilyen sokat költeni egy ajándékra”.

Az meg a másik, hogy egy tininek semmi szüksége a legújabb Iphone-ra. Nem tudná kihasználni az összes funkcióját, ez üzletembereknek való. Olcsóbb, régebbi modell is tökéletesen megfelel egy átlag 17 évesnek.

2020. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt, hogy inkább tegyétek félre azt a iPhone-ra szánt pénzt a közös jövőtökhöz, pl házra stb.
2020. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy ulj le vele megbeszelni, hogy neked tenyleg ne vegye meg mert rosszul esik, es/vagy ajanld fel hogy ebbol a penzbol inkabb menjetek nyaralni/elutazni valahova.
2020. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem megkérdez rá. Ha még is megveszi, fogadd el... Ő ezzel akar téged boldoggá tenni. Hidd el, hogy neki nagy boldogság, hogy a saját pénzéből, amit ő kereshet, ajándékot adhat a barátnőjének. Azért ezt az oldalát is nézd.

De persze tényleg, kérd meg rá, és magyarázd el neki miért nem szeretnéd.

2020. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogadd el es add nekem
2020. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!