Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, Ti fel tudnátok vállalni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Ti fel tudnátok vállalni egy 100 kiló körüli lányt?

Figyelt kérdés
Vagy nem mernétek?
2020. jan. 19. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha szeretem nem érdekelne
2020. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Lelehet engem pontozni , de az már túl sok nekem
2020. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem jönnék össze egy ilyen súlyban lévő lánnyal.

Én sem vagyok nádszál vékony 87 kg-mal, de ez már sok

2020. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is sok.. sajnos ha belegondolok abba, hogy ha magával ennyire nem foglalkozik akkor velem mennyire tudna
2020. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy hasonló alkatú csávó igen, én biztosan nem. Lehet nyomni a pc dumát de ez a súly sok ,nem nőies és egészségtelen is.
2020. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ízlés kérdése. Vannak akik a teltebb nőkhöz vonzódnak és nem csak a teltebb férfiak.

Szerintem egy teltebb nő is lehet vonzó ha elfogadja magát, magabiztos és attól még hogy teltebb nézhet ki igényesen és szépen. (és nem a gyerekosztályról öltözködik nem is értem miért kell a 50 számmal kisebb ruhákba bele erőszakolniuk magukat az embereknek sokszor)


De egyébként igen. Ha járnánk akkor felvállalnám. Különben nem is lehet szerintem kapcsolatnak mondani azt ha szégyenled a másikat és nem is fog működni.


4.

Nem biztos hogy nem foglalkozik magával. A genetika is sokat számít.

Nézd meg a kém című filmet. A főszereplő nő nem ép pehelysúlyú mégis amikor rendesen volt felöltözve a filmben igen is szépen nézet ki.

2020. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja
2020. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen nemű vagy, (szerintem lány) de ha valakivel kapcsolatban azt a szót kell használni, hogy "vállalni", az elég gáz. Tök mindegy hány kiló, vagy hogy néz ki a párod, ha te, szereted, mindenki előtt felvállalod őt és tetszik neked, kívánod stb. Ha a legkisebb kétség is felmerül ezekkel kapcsolatban, akkor szakítani kell, mindkét fél érdekében.
2020. jan. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!