Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Átmenjek a lányhoz 1 nap után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átmenjek a lányhoz 1 nap után?

Figyelt kérdés

tehát online rám írt egy lány tegnap, kis beszélgetés után kiderült hogy elég közel lakunk egymáshoz

szinte még mindig nem hiszem el, mert az esély hogy egy névtelen kis app-ban először írjon rám egy olyan lány aki teljesen az ideálom, ráadásul közel lakik hozzám, szinte 0

a lényeg hogy a mai nap máris találkoztunk, és volt néhány csók is


viszont eléggé az a tipikus bpd, bipolár csajnak tűnik, 30 perce ismert de elmesélte az egész gyerekkorát és nagyon durva dolgokon ment keresztül szegény


azt szeretné hogy holnap talizzunk suli után, és máris menjek át hozzá

szerintetek jó ötlet? eléggé szimpatikus meg nagyon szép lány, de végülis online ismertem meg, és most azt akarja hogy 1 nap után menjek a házába


én 16 vagyok, ő 17


2020. jan. 23. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hm, én simán mennék :D
2020. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
65%
Ha nem mész át, hivatalosan is búza vagy kis fiam.
2020. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
Menekülj, amíg tudsz.
2020. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha debreceni a csaj akkor átmegyek én hozzá szívesen :P :D
2020. jan. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Ne menj át.

Ajánlj neki más programot a közelben, nyilvános helyen.

2020. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!