Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem engedi hogy átmenjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi hogy átmenjek hozzá?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk a barátommal mindketten neki egy hónap hogy 18 legyen nekem meg 4. Lassan 3 hónapja vagyunk együtt már és minden jol megy köztünk és a szüleimnek is szimpi. Többször volt nálunk és én is náluk. És átakartam most menni hozzá de az anyám közölte hogx nem engedi mert tönkre teszem ezzel az életem és neki ez túl gyors. Volt elotte egy 2 éves kapcsolatom ahol minden megtörtént már viszont itt még semmi se aminek én örülök. Nem emiatt akarok átmenni hozzá hanem filmezni vagy valami és a szülei is ott lennének. Nem értem miért tiltja ezt igy hirtelen. Szerintetek jogos vagy túlzás? Mert szerintem tulzas..nem azt kérem hogy had aludjunk együtt csak azt hogy had menjek át
2019. márc. 15. 12:52
 1/4 Thispain ***** válasza:
Valószínűleg a fiú beszélt neki a szándékáról, vagy hallott/megtudott valami rosszat.
2019. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megjött neki
2019. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem beszélt neki a barátom semmiről se mivel nem maradtak kettesbe meg miért beszélne arrol neki?😂
2019. márc. 15. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem őt, mivel azt írtad, hogy már te is mentél át oda és Ő is jött már hozzátok. Talán olvashatott valamit, vagy hallhatott valamit, esetleg rosszul tetted fel a kérdést, és rosszra gyanakodhat.

De ha már minden volt régebben, akkor nem értem, hogy ezzel miért tennéd tönkre az életed? :D Inkább előbb kellett volna ezzel előjönnie. Tudja, hogy régen milyen kapcsolatban voltál? Mivel lehet, most abban a tudatban van, hogy te még nem voltál csávóval ezelőtt.

18/F

2019. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!