Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket ha zavar, ha a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ha zavar, ha a barátnőtök túl kivágott pólót hord?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint igen, de nem merem mondani, mert még a végén korlátozásnak lenne felfogva. És lányok, Ti hogyan reagálnátok, ha a párotok szóvá tenné hogy túl kihívónak találja a pólótokat?

2020. jan. 23. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A párom szóvá szokta tenni,és zavar és korlátozásnak érzem
2020. jan. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Az én barátnőm nem hord ilyet, de ha hordana biztos szóvá tenném. Szerintem eléggé krvás és nem lennék együtt ilyen lánnyal, a puszta látványát se bírom, ha ilyet látok az utcán:/

16/F

2020. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nem szokta szóvá tenni. Ritkán hordok ilyen felsőt, (bár nincs is nagy mellem) de lehet hogy furcsán néznék rá. Nem azért veszek fel ilyen felsőt hogy másoknak mutogassam magam, hanem mert nekem tetszik/jól áll. Ha úgy gondolja hogy azért öltözök így, mert másokat akarok ilyen módon elcsábítani, az nagyon gázos lenne a kapcsoaltunkra nézve,mert azt jelentené nem bízik bennem.
2020. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Engem nem zavar. Tudom, hogy ha nagyobb cickói vannak egy lánynak, akkor nagyon meleg tud lenni, főleg nyáron, beizzad.

Abba gondolj bele, hogy mi egy pólóban is tudunk elég rendesen izzadni nyáron, de rajtuk még melltartó is van.

2020. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Engem nem zavarna, ha szólna érte, arányosnak gondolnám ha a féltékenység beszél belőle. Egyébként viszont nem hordok ilyet, maximum neki vennék fel kivágottabb ruhát, bár nincs szükség rá...

17/L

2020. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátomat nem zavarja, meg szokott dicsérni hogy csinos vagyok és szexi. Ha szólna érte akkor nem lennénk együtt, mivel ilyen a stílusom
2020. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 szóval egy r'banc vagy
dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!