Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Titeket zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavar ha a barátnőtök beakar védeni titeket? Zavarja az egótokat? Mármint ha harcias szellemű és kisajátít meg ilyenek.

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 01:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a kissé fiús stílusú lányokat, de azért ne legyen túl rossz, még megkéne büntetnem :3
2018. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiús :D csak annyi hogy még ő éretten kezeli a dolgokat és nem érdekli, hogy mások mit mondanak én belekotok másokban és belemegyek a gyerekes hülyeségekbe akarva akaratlanul felidegesitem magam az idiótákon.
2018. aug. 7. 02:13
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

"belemegyek a gyerekes hülyeségekbe akarva akaratlanul felidegesitem magam az idiótákon."

Totál megértelek!

Te belemész gyerekes hülyeségekbe, de ha más csinálja, akkor idegesítő idiótáknak nézed őket.

Ha barátnőd be akar védeni téged, nem tesz mást, mint megvédeni akar önmagadtól.

Ha már eléggé belemásztál hülyeségedbe és barátnőd megvédeni akar, elég idegesítő lehet.

.

Gyakorlatban nem ismerem ezt az érzést, mert vigyázok, ne csináljak hülyeségeket, hogy meg kelljen védeni.

2018. aug. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Imádom, ha egy lány ilyen.
2018. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Inkább olyan legyen hogy ha valami rosszat mondanak neki,akkor egyik fülin be,másikon ki. (Nem érdekli őt hogy mások mit mondanak) Elvégre okos enged szamár szenved..Gyenge ember az aki mindenen feltudja magát húzni,hamar felkapja a vizet..gyerekes viselkedésre utal..ha kell akkor belemegy a bunyóba is..Na azt inkább nem...
2018. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha rám mondanak valamit azt egyértelműen elengedem és nem érdekel, de ha a páromra akkor én azt nem tudom figyelmen kívül hagyni
2018. aug. 7. 10:07
 7/17 A kérdező kommentje:
3-as én magam lány vagyok és itt én vagyok a probléma nem a barátom :D én idegesítem fel magam a hulyeken és ő pedig simán elenged a füle mellett mindent.
2018. aug. 7. 10:11
 8/17 anonim ***** válasza:
amit kérdésbe írtál az nagyjából szimpi, amit lentebb az már nem, én végtelenül nyugodt vagyok és ezt szeretem, de ha a barátnőm ideges akkor én is az leszek azt meg utálom
2018. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ameddig nem hiszti szerű a kiállás, addig nem zavarna szerintem. Sőt, értékelném.
2018. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, engem zavar. A lányosabb lányok tetszenek. Manapság mintha sértés lenne az ilyet kimondani...
2018. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!