Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal 10 hónapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt de èn valamiért már nem tudok boldog lenni vele De ugy erzem ha szakitanank akkor rosszul ereznem magam de így hogy együtt vagyunk igyis Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátom pedig 20 10 hónapja vagyunk együtt Másfél hónapja mindíg veszekszünk de én mindig próbàlom megbeszélni vele és sikerül is de pár nap mulva mindíg monden ugyan olyan Szerintetek mit tegyek? Meg igazából attól félek ha együttmaradunk megbánom ugyanis nem engedi meg nekem hogy barátaim legyenek és hogy egyedül kimozduljak mert azthiszi megcsalom

2020. jan. 24. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már most veszekedtek képzeld el milyen lesz pl még egy év múlva. Ráadásul magánéletet sem igazán hagy neked, nem is vagy boldog vele, én a szakítást javasolnám, neked mindenképpen jobb lenne.
2020. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen korlátozó kapcsolatból szabadulni kell, ha a veszekedések is mutatják hogy nem működik akkor pedig pláne.
2020. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, hogy 16 éveseket keres kapcsolatra, hisz a saját korosztálya már bőven érettebb ahhoz, hogy ilyen gyerekes emberekkel jöjjenek össze.
2020. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!