Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 10 hónapja vagyunk együtt, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónapja vagyunk együtt, de külföldre akarok költözni. Mi legyen?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok a barátnőm 16 éves ő hallani se akar külföldről engem viszont nagyon vonz az Usa vagy Kanada voltam kint az usába hetekig... és nagyon megtetszett,tudom milyen nehèz állampolgársághoz jutnj stb.

De nagyon ez a legnagyobb álmom mit csináljak? Amíg kint voltam akkor is nagyon sok csinos lànyon megakadt a szemem..


2019. nov. 28. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ket teljesen kulonbozo dolog letelepedni es eletvitelszeruen ott elni meg hetekre kimenni nyaralni vagy rokonokhoz. Elobbihez zold kartya kell utobbihoz vizum.


Nem ugy megy hogy 19evesen gondolsz egyet es kimesz, ez nem az EU.

2019. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manuel_17 válasza:
Vidd magaddal ketten cél tudatosan legyen mindig veled mert el fogod veszíteni féltekeny borzalmas lesz neki nélküled ne hagyd egyedül
2019. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ez a csodálatos magyar ország az oka.

Sokan kifele vágynak és vagy azok akik elhisznek mindent a tvben vagy azok akik ignorálják a tényeket maradnának itt.

Tedd azt amit szeretnél. Te vállaltad be a felelősséget a barátnőddel, szóval szakítasz és keresel mást vagy ott maradsz vele.

2019. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek jönnek szóba és nincs kint rokonod akkor úgysem jutsz ki szóval nincs is miért aggódnod :)
2019. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menj Ki nagyon megfogod bánni .!!! Tudom , szomorú de tényleg menj ki minden alom azért születik meg mert egyszer valóság lesz !!! :)
2019. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,természetesen van rokonom kint.. gépész mérnöknek tanulok,ha elvégeztem akkor megyek ki csak.
2019. nov. 29. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!