Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva leszek 17 éves, és randizgatok egy 23 éves sráccal. Ismerem már lassan 2 éve, és úgy tűnik komolyak a szándékai. Ő már dolgozik. Jól érzem magam vele, nagyon hasonló a személyiségünk, viszont félek, hogy a szüleim kiakadnának. Vele lenne az első kapcsolatom. Hogyan mondjam el a szüleimnek? Szerintetek nagyon nagy a korkülönbség?
2020. jan. 29. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Hát a korkülönbség sem kicsi, de lehet, hogy korai még elmondani, mert elég hamar változhat a helyzet a srác szándékait illetően. :D Sokszor csak arra kellenek a fiatalabb lányok nekik, aztán jönnek ide a kérdések, hogy miért ilyenek a srácok, de itt ne legyen igazam.
2020. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem most kezdődött az egész. Kb 1 éve is találkozgattunk már, csak akkor én arra a döntésre jutottam, hogy nekem nem kell még kapcsolat és sajnos elég csúnyán leráztam. Aztán nem adta fel, most újra elkezdtünk beszélni és találkozgatni, szóval remélem tényleg komolyan gondolja, ha már ilyen kitartó :D
2020. jan. 29. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ne mondd még el, csak majd miután betöltötted a 17-et. Tudd meg a fiú (férfi?) pontos szándékait. Nem azért mondom, de én nem mennék ebbe bele.
2020. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj, őszintén leírom az egész véleményemet a dologról. Ilyen korban szerintem sok a kor különbség, a lányok korábban érnek és kereshetnek pár évvel idősebb párt, semmi gond nincs vele és nem téged becsmérellek. De 6 évről van szó, és ilyen "komoly szándék" akkor szokott lenni sűrűn amikor az illető egy vesztes az életben, nem tud barátnőt találni és azt látja hogy te vagy az egyetlen aki nyit felé. Ha minden klappol létrejöhet köztetek egy kapcsolat, vannak ritka esetek semmi gond nincs velük még szeretem is látni ha jól megvannak. UI: Szüleid helyében először szerintem minden felelősségteljes ember kiakadna, nem azért mert te éretlen vagy hanem annak gyanújával hogy egy idősebb (férfi?) ki akar használni vagy valami, szóval szerintem csak akkor szólj a szüleidnek ha már tényleg komoly a dolog.
2020. jan. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!