Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillaa16 kérdése:

Milyen ajándékot vegyek a barátomnak karácsonyra? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 évesek vagyunk mind ketten, S

szeptember óta alakulóban voltunk minden hétvégén találkoztunk nagyon közel kerültünk egymáshoz aztán végül november 25-én összejöttunk. Ami azt jelenti hogy karácsonykor még csak 1hónaposak leszünk ezért én nem is akartam eröltetni ezt az ajándék dolgot, de ő nagyon szeretne nekem adni valamit, szval én is megszeretném ajándékozni de nem akarok túlzásba esni voltak olyan ötleteim hogy páros karkötő és hasonlók de szerintem ez még nagyon korai. És egyáltalán nincs ötletem mit adhatnék neki ezért tőletek szeretnék tippeket kérni, a válaszokért előre is köszi! :)



2019. dec. 6. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hááát én barátnőmnek legjobb barátnőjét megkérdeztem hogy emlegetett-e valamit mostanság és adott pár ötletet
2019. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csokit vennék neki.
2019. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Valami olyat kellene venni szerintem ami hasznos, esetleg használati tárgy. Mert sztem az emberek többsége semmit nem utál jobban mit azt ha valami haszontalan dolgot kap.
2019. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami közös élményajándék? Elmenni együtt moziba, szabadulószobába, cukrászdába, múzeumba, libegőzni, állatkertbe, stb?
2019. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Egy doboz óvszer 👍
2019. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csoki az azer nem joo mert tole biztosan valami nagyobb ertekut fogok kapni emlegetett nekem pulcsit, ekszert de mindenre ravagtam h nem, nem akarom h sokat koltekezzen. A közös élménnyel annyi a baj h ugyse hagyna h pl fizessem a mozi jegyet es anélkül meg nem teljesen igazi ajándék. Esetleg valami konkrét tipp? Köszönöm az eddigi normalis valaszokat:)
2019. dec. 6. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Karácsonyfadíszt vagy egy kis anygalka díszt :d
2019. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van valami hobbija gondolok itt pl olvasásra, rajzolás, festészet mert akkor ezen a vonalon ellehe tindulni hogy veszel neki olyan könyvet amit szeretne vagy veszel a hobbijához illő kiegészítőket felszereléseket.

Vagy pedig apró de kedves ajándék lehet egy telefontok a közös képetekkel vagy egy olyan képpel amit tudod, hogy tetszene neki. Esetleg még a kedvenc zenekarától egy póló pulcsi stb...

Remélem segítettem.

2019. dec. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Uhh, nekem a kedvenc ajándékom, amit valaha adtam, az egy füzet volt, amit tele ragasztottam különböző közös képeinkkel meg olyan képekkel, ami számunkra jelent vmit vagy egy közös viccen alapul :)
2019. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!